"Укрзалізниця": Поїзд №6, з якого зняли громадянку Китаю, пройшов санітарну обробку та готується до повернення

https://glavcom.ua/img/article/6087/37_main.jpg

 Коронавірус у пасажирки не підтверджений

Поїзд, з якого зняли громадянку Китаю з симптомами респіраторного захворювання, прибув до місця призначення. Пасажири рейсу пройшли медогляд на вокзалі у Москві, ознак захворювання не виявлено.

Поїзд пройшов санітарну обробку та готується до повернення в Україну. Фахівці Укрзалізниці на постійному зв’язку з поїзною бригадою. За інформацією російської сторони, результати лабораторних досліджень громадянки Китаю на новий коронавірус – негативні. Вона перебуває у Брянській обласній інфекційній лікарні.

Із числа контактних осіб по вагону у інфекційну лікарню також госпіталізовано 5 громадян України (2 чоловіків і 3 жінок). Їхній стан нормальний, скарг немає, проводяться лабораторні дослідження.

У відчепленому вагоні перебувають 6 громадян України, які відмовились від госпіталізації. Харчування, опалення і санітарні умови у відчепленому вагоні забезпечені. Підтримуються робочі контакти із російською стороною. Після отримання результатів лабораторних досліджень пасажирів, буде прийнято рішення щодо їхнього подальшого прямування та повернення вагону, який перебуває на санітарній стоянці у Брянську.

Поїзди Укрзалізниці укомплектовані епідукладками, проведено відповідний інструктаж провідників.

Створено штаб оперативного реагування в Укрзалізниці. Ситуація перебуває на контролі Міністерства інфраструктури України.

www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/512692/

«Укрзалізниця» обіцяє санітарні заходи у поїзді Київ – Москва через підозру на коронавірус

фото УНІАН

Санітарні заходи щодо поїзда № 6 Київ — Москва, з якого зняли громадянку Китаю з симптомами респіраторного захворювання, будуть забезпечені

За попередньою інформацією, пасажирку із симптомами респіраторного захворювання виявлено під час проходження митно-прикордонного контролю на залізничній станції Суземка (РФ). З метою виключення підозри на коронавірус вагон поїзда, у якому подорожувала китаянка, було відчеплено на станції Брянськ.

 

Основний склад поїзда прибув до кінцевого пункту призначення — міста Москва. Наразі Укрзалізниця в координації з Центром громадського здоров’я МОЗ України, Міністерством інфраструктури та Державною прикордонною службою звернулась за офіційною інформацією до російської сторони.

Подальші дії щодо процедури повернення поїзда в Україну визначаються. Санітарні заходи будуть забезпечені як щодо бригади, так і щодо рухомого складу поїзда.

Інформація буде оновлюватися.

www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/512504/

 

(Visited 54 times, 1 visits today)