Український культурний фонд профінансував майже 300 культурно-мистецьких проєктів

Український культурний фонд профінансував майже 300 культурно-мистецьких проєктів

Якісний український культурний продукт допоможе пояснити європейцям, що Україна — частина Європи, а не «русского мира», переконаний Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба. Про це він заявив 3 грудня, виступаючи на щорічній підсумковій конференції Українського культурного фонду (УКФ), – йдеться на Євроінтеграційному порталі.

Віце-прем’єр-міністр зауважив, що мистецтво відіграє важливу роль у зближенні України та ЄС: «Мистецтво руйнує стіни, які існують у свідомості, розвіює туман, який досі є, на жаль, в головах деяких мешканців країн ЄС, які не зовсім розуміють, ким є українці. І головне — мистецтво допомагає нам формувати в них дуже чітке уявлення: ми — свої. Ми такі ж, як ви”.

На думку Дмитра Кулеби, УКФ виконує важливу функцію створення якісного українського продукту. Його поширення сприяє двом важливим для європейської інтеграції завданням: руйнувати мур, який відділяє Україну від аудиторії західноєвропейських країн і ставати “своїми” в Європейському Союзі. УКФ створений у 2017 р. для розвитку української національної культури та мистецтва та їхньої інтеграції у світовий культурний простір. 2018 року УКФ підтримав реалізацію 297 культурно-мистецьких проектів.

(Visited 15 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *