Учні школи на Запоріжжі запустили ініціативу "Від лави запасних до ПЕРЕМОЖЦІВ"

Учні школи на Запоріжжі запустили ініціативу "Від лави запасних до ПЕРЕМОЖЦІВ"

У рамках проєкту ConnectED учні 9-11 класів Володимирського ЗЗСО «Успіх» Широківської сільської ради Запорізької області та ЗОШ I-III ступенів № 1 м. Шепетівка Хмельницької області запустили власну ініціативу «Від лави запасних до ПЕРЕМОЖЦІВ» на краудфандинговій платформі GoFundEd.

У рамках тематики «Біг по колу: фізкультура рівних можливостей» школярі працювали над покращенням уроків фізичного виховання у своїх школах.

Фізична активність під час навчального процесу — це профілактика багатьох захворювань, фізичне та емоційне перезавантаження, запобігання стресу, тому важливо, щоб ніхто не залишався осторонь, на «лаві запасних».

Новий формат передбачає застосування на уроках фізичної культури варіативних модулів, які базуються на сучасних, різноманітних видах спорту, таких як корфбол, петанк, флорбол, черлідінг, волейбол, бадмінтон, фризбі, регбі.

Для цього потрібне відповідне обладнання та устаткування, на яке школярі і збирають кошти.

Підтримайте учнівську команду в проєкті «Від лави запасних до ПЕРЕМОЖЦІВ», аби школи мали можливість всебічного фізичного розвитку!

Проєкт реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine — USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ».

(Visited 6 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *