Учасник "Мистецького Форуму" Нікіта Тітов уже створив роботу за запорізькими мотивами

Учасник "Мистецького Форуму" Нікіта Тітов  уже створив роботу за запорізькими мотивами

Учасники «Мистецького Форуму», який проходить у Запоріжжі з 15 по 21 серпня, діляться враженнями від нашого міста та Форуму.

Знаний плакатист Нікіта Тітов, чия виставка «Шлях свободи» демонструється зараз на «Платформі спільних дій», вже повернувся додому, створив роботу на запорізьку тему і написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

Вражень так багато, що відразу сів малювати. Збулася мрія, я дуже давно хотів побувати там, побачити Хортицю і ДніпроГЕС, але ніколи не думав, що це буде так неймовірно круто!

Для мене будь-яке місто, це перш за все його мешканці, і мене пощастило зустріти самих класних людей цього міста, організаторів ArtForum, своїх друзів з Фейсбук і навіть однофамільця)

Tanya Orlova [авторка ідеї проведення «Мистецького Форуму», громадська діяка та волонтерка – ред.], я дуже вдячний вам за ці два дні, за ваше ставлення, за всю вашу неймовірну команду, за всіх людей, які зробили цю подію такою яскравою. Я щиро бажаю, щоб ArtForum розвивався ще більше рік з року, бо ви всі дуже круті!

Yaryna Yasynevych та Ігор Пошивайло (Ihor Poshyvailo), дуже вдячний вам і всім причетним за те, що ця моя виставка існує, за цю можливість побачити її в самому серці країни, острові Хортиця, я дуже щасливий!

Друзі, форум триває до 21 серпня, не пропустіть, попереду ще багато цікавого.

Дякую вам всім, Обіймаю!

На фото – робота Нікіти Тітова, створена під враженнями від Хортиці та Дніпрогеса

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *