У ЗНУ змагалися півтисячі юних науковців

У ЗНУ змагалися півтисячі юних науковців

У ЗНУ за підтримки Департаменту освіти і науки облдержадміністрації відбувся ІІ етап [обласний] Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Під час засідання секцій кращі роботи представили юні науковці міста й області – близько 550 учнів старших класів. Із них 103 особи взяли участь у засіданні секцій технічних і точних наук, 143 – із напрямів хімії, біології, екології та аграрних наук, наук про Землю, 164 були задіяні в засіданнях секцій історії, філософії та суспільних наук, а ще майже 140 – у секціях мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства.

Згодом у ЗНУ відбулися засідання 45 секцій із підсекціями в рамках 12 відділень. Один переможець від кожної секції, за умовами конкурсу, візьме участь у всеукраїнському, ІІІ, етапі конкурсу.

За успішну діяльність у рамках роботи Запорізького відділення Малої академії наук та за високі результати в підготовці учнівської молоді Подяками за підписом президента МАН України Станіслава Довгого відзначили представників ЗНУ та вчителі шкіл.

Учасниця та переможниця конкурсу МАН України попередніх років Ірина Бойко розповіла історію свого успіху. Вона – випускниця Києво-Могилянської академії, зараз здобуває ступінь PhD – доктора філософії в галузі славістики в Гессенському Університеті [Німеччина].

(Visited 14 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *