У Запорізькому художньому салоні відкриється виставка до 100-річчя Григорія Гомольського

У Запорізькому художньому салоні відкриється виставка до 100-річчя Григорія Гомольського

25 червня о 19.00 в приміщенні Художнього салону Запорізької організації Національної спілки художників України відбудеться відкриття виставки, присвяченої 100-річчю від дня народження талановитого запорізького митця Григорія Гомольського, який все життя оспівував рідне Запоріжжя і став свідком розбудови міста та його художнім біографом.

Роботи Гомольського в більшості присвячені Запоріжжю — оптимістичні за суттю та дещо декоративні за палітрою, завдяки чому художнику вдалося зробити навіть індустріальний пейзаж цікавим та живим.

Серед робіт буде представлено «Портрет Доктора Іоффе М. М.» , люб’язно наданий нащадками для експозиції, який визначив подальшу долю художника.

В фондах Запорізького обласного художнього музею зберігаються 15 робіт Григорія Гомольського — 10 графічних замальовок воєнних років та 5 живописних робіт. Художнику притаманна енергійна реалістична манера, він добре бачив світло та дуже відчував колір.

В межах відкриття виставки відбудеться благодійний аукціон предметів мистецтва та колекціонування на користь тимчасового притулку-перетримки для собак, які потребують лікування, «Шанс».

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *