У Запорізькій області з’явилися нові підтверджені випадки інфікування коронавірусом

У Запорізькій області з’явилися нові підтверджені випадки інфікування коронавірусом

За даними МОЗ, станом на 26 березня в Україні 156 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 43 нові випадки зараження та 1 летальний випадок.

Наразі COVID-19 виявлено в 15 областях та м.Києві.  Найбільше випадків захворювання спостерігаються в Чернівецькій області – 42 випадки (1 летальний), Київській (24 випадки) та м. Київ ( 34 випадки), Івано-Франківській (16 випадків (2 летальні)), Тернопільській (15  випадків (1 летальний)) .

У Запорізькій області за результатами досліджень державної установи «Обласний лабораторний центр МОЗ України»  станом на 10:00 26 березня  зареєстровано 8 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19 : м. Запоріжжя – 5,  м. Мелітополь – 2, Мелітопольський р-н – 1. Усі хворі  нещодавно прибули з-за кордону (Єгипет, Франція, Іспанія, Польща).

Усього станом на 26 березня в області зареєстровано 35 підозрілих випадків (у тому числі 4 – протягом останньої доби), у 8 випадках підтвердився COVID-19, 25 – негативні показники, 2 – продовжуються дослідження.

Більш детальна інформація від завідувача відділення організації епіддосліджень Марини Колерової у ВІДЕО.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 131 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *