У Запоріжжі за непокору поліцейським стосовно домашнього тирана складено протокол

До працівників мобільної групи з реагування на факти домашнього насильства надійшло повідомлення про правопорушення. На місці до поліцейських звернулась мешканка Запоріжжя 1986 року народження.

Правоохоронці встановили, що чоловік заявниці, громадянин 1983 року народження, вчинив стосовно неї насильство психологічного та фізичного характеру, зокрема погрожував їй ножем. Також, коли на місце події прибули працівники поліції, правопорушник почав кидатися із «холодною» зброєю і на них. У порядку ст. 42 Закону України «Про Національну поліцію» стосовно нього поліцейські застосували фізичну силу та спеціальні засоби (кайданки).

Від заявниці відібрано пояснення, заяву та на основі їх здійснили оцінку ризиків.

Стосовно кривдника складено протоколи за ст.173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського, члена громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, військовослужбовця) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

(Visited 36 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *