У Запоріжжі відсвяткували Різдво по-козацьки

У Запоріжжі відсвяткували Різдво по-козацьки

У Запоріжжі 7 січня відбулося святкування «Козацького Різдва» за участю вихованців Всеукраїнської федерації «Спас». До святкувань також долучився директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Владислав Мороко.

На головній площі обласного центру відбулися змагання, парад вертепів, показові виступи, бої «лава на лаву». Подивитися на видовищне дійство зібралися близько двох тисяч гостей.

Запорозькі козаки за стародавньою традицією на Різдво проводили змагання «лава на лаву».  У сучасному виконанні спочатку в боях взяли участь козачата, потім відбулася парубоцька лава, а закінчили бої козаки.  Показати свою звитягу в боях могли всі охочі.

Цього ж дня духовним підсумком обласного Новорічно-різдвяного фестивалю стала спільна молитва представників християнських церков усіх конфесій.

Представники різних релігійних громад нагадали про духовний сенс Різдва, привітали всіх з народженням Ісуса Христа, помолилися за мир в Україні та перемогу, вітали країну з утворенням незалежної православної церкви. «Христос народився» – лунало зі сцени, а глядачі відповідали «Славимо Його».  

Традиційний щорічний обласний Новорічно-різдвяний фестиваль, що впродовж усіх свят розгортався на центральній площі обласного центру,  попрощався з учасниками та відвідувачами   до наступних свят.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 5 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *