У Запоріжжі розпочався онлайн-інтенсив "Лідерство для дівчат"

У Запоріжжі розпочався онлайн-інтенсив "Лідерство для дівчат"

У Запоріжжі стартував шестиденний інтенсивний онлайн-курс «Лідерство для дівчат»*. Організатором його став місцевий благодійний фонд «Імпульс.ЮА», який займається неформальною освітою для дітей та молоді. Про це повідомляє керівник Фонду Микола Колодяжний.

Учасницями цього модулю стали тридцять дівчат віком від 16 до 22 років.  До онлайн-курсу, крім представниць Запорізької області, долучилися учасниці з різних куточків України: з Чернігова, Одеси, Краматорська, Черкас, Миколаєва та інших великих і маленьких населених пунктів.

Впродовж шести днів на учасниць очікують лекції, тренінги, майстер-класи з різних тематик:

  • щодо ролі жінки на різних етапах історії людства,
  • з лідерства,
  • гендерної рівності,
  • захисту прав жінок,
  • ораторської майстерності,
  • проектного менеджменту та інших.

В рамках модуля передбачена велика кількість практичних вправ, а також мотиваційні зустрічі із жінками, які вже досягли успіху у різних сферах діяльності – у громадській активності, мистецтві, освіті тощо.

Після завершення навчання кожна з учасниць модулю отримає відповідний сертифікат. Але найважливіше – це знання, навички і натхнення, які допоможуть дівчатам бути соціально активними, та докладати зусиль до позитивних змін у суспільстві.

 

Довідково:

Оскільки на участь у модулі подалася рекордна кількість бажаючих – на 30 місць було подано майже 150 заявок – організатори вирішили провести ще один подібний онлайн-курс, який стартуватиме 29 червня. За новинами і анонсами проекту можна слідкувати на інтернет-ресурсах фонду «Імпульс.ЮА» — на офіційному сайті http://impulsua.org/ та на сторінці у Фейсбук https://www.facebook.com/impulsua/.

*Навчальний модуль «Лідерство для дівчат» проводить благодійний фонд «Імпульс.ЮА» в межах проекту «Ліга успіху»/«Розвиток громадської активності серед підлітків та молоді вразливих категорій», що здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *