У Запоріжжі працівники водної поліції виявили двох судноводіїв з ознаками сп’яніння

Вихідними поліцейські відділення поліції в річковому порту «Запоріжжя» ГУНП в Запорізькій області з метою контролю за дотриманням судноводіями правил користування плавзасобами, відпрацювали акваторію річки Дніпро в межах обласного центру.

Під час рейду, для перевірки документів поліцейські зупинили два човна під керуванням місцевих мешканців 1969 та 1981 років народження. В ході спілкування з судноводіями правоохоронці помітили, що чоловіки перебувають у стані сп’яніння. Проведене на місці події дослідження зафіксувало показники, що перевищують допустиму норму. Також з’ясувалось, що старший з правопорушників керував човном, не маючи відповідного посвідчення водія.

За даним фактом відносно водіїв складені адміністративні протоколи за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Човни доставлені до берега, судноводіїв відсторонено від керування.

(Відділ комунікації поліції Запорізької області)

 

 

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *