У Запоріжжі поліцейський спокусився у кафе 80-ма пляшками алкоголю

У Запоріжжі поліцейський спокусився у кафе 80-ма пляшками алкоголю

Прокуратура Запорізької області здійснює процесуальне керівництво  у досудовому розслідуванні щодо проведення поліцейським Вознесенівського відділення Національної поліції в Запорізькій області несанкціонованого обшуку в кафе. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

За попередньою інформацією старший дільничний інспектор поліції сектору превенції Вознесенівського відділення Національної поліції у Запорізькій області прийшов у кафе перевірити, чи наявні у власників дозвільні документи. Після перевірки поліцейський без дозволу суду провів обшук підсобних приміщень, де вилучив 79 пляшок алкоголю.

Наразі слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у Мелітополі повідомили поліцейському про підозру у вчиненні злочину за незаконне проникнення до іншого володіння особи та незаконне проведення в ньому обшуку, вчинене службовою особою. Планується подання до суду клопотання про його відсторонення від посади.

Якщо його вину буде доведено, працівнику поліції загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

(Visited 57 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *