У Вільнянському районі на відтинках дороги М-18 ведеться капітальний ремонт

У Вільнянському районі на відтинках дороги М-18 ведеться капітальний ремонт

На ділянці автомагістралі М-18 довжиною 10,3 км, на якому рорзташовані села Петромихайлівське та Григорівське, шляховики розпочали завершальні роботи з капремонту. А на ділянці довжиною 7,3 км коло сіл Люцерна та Матвіївка, капітальний ремонт розпочато. Про це повідомляє Служба автомобільних шляхів у Запорізькій області.

Служба автошляхів нагадує, що траса М-18 Харків–Сімферополь–Алушта–Ялта було побудовано в кінці 50-х років минулого сторіччя. За 60 років її експлуатації грунтовний ремонт із заміною покриття проводився лише один раз.

У 2020 році у Запорізькій області ремонтні роботи почалися на шести відтинках: чотири підлягають поточному середньому ремонту, а дві вищезгадані – капітальному.

7 жовтня на ділянці 266 + 300 — км 276 + 600 (коло Петромихайлівського та Григорівського) розпочали влаштування останнього – верхнього шару покриття.

А на ділянці 276+600 – км 283+861 (коло Люцерни та Матвіївки) шляховики вже відфрезерували 6.5 км старого дорожнього полотна і приступили до укладання вирівнюючого шару покриття.

Довідково: Ремонтні роботи виконує підрядна організація ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ». Технічний нагляд за роботами здійснює КОНСОРЦІУМ “АЙСІ ІНФРАСТРУКТУРА УКРАЇНА”.

Фото Служби автомобільних шляхів у Запорізькій області.

(Visited 64 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


1 Comment

  1. А чи буде відремонтоване дорожнє полотно від Матвіївки до Запоріжжя???

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *