У Широківській ОТГ відкриють стадіон та Бізнес Хаб

У Широківській ОТГ відкриють стадіон та Бізнес Хаб

20 лютого в селі Широке пройде відкриття двох нових об’єктів – стадіону зі штучним покриттям футбольного поля та Бізнес Хабу. Про це повідломляє прес-служба Широківської об’єднаної територіальної громади (ОТГ).

Загальна вартість капітального ремонту стадіону складає 2 376 748 гривень.

Проєкт було реалізовано в рамках субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад у 2019 році. Понад 640 тисяч гривень були виділені за рахунок бюджету громади.

Площа об’єкту відповідно до проєкту: 1502,19 м2.

В рамках реконструкції було проведено облаштування ігрового поля для міні-футболу – укладання нового покриття (штучна трава), установка елементів спортивного майданчика (ворота, стійки). Поле захищається огорожею висотою 4 м. Була проведена засипка щебнем навколо поля для огородження території майданчика, улаштування освітлення футбольного поля енергоощадними LED-світильниками, облаштування дренажу.

Відкриття стадіону відбудеться о 12:00 біля Широківського ЗЗСО (с. Широке, вул. Центральна, 6).

Бізнес Хаб  Широківської громади – це простір, що БЕЗКОШТОВНО надаватиме на певний час спеціально обладнані приміщення та інше майно суб’єктам малого та середнього бізнесу та дає можливість суб’єктам підприємницької діяльності повністю зосередитись на підприємницьких завданнях та знизити витрати на управлінський апарат.

Під час підготовки приміщення до відкриття Хабу були здійснені:

  • роботи з ремонту центрального ганку з улаштуванням навісу та створенням умов для забезпечення безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до об’єкту (улаштування пандусу);
  • роботи з відновлення вбиральні у приміщенні Центру дозвілля, забезпечення водопостачання та водовідведення;
  • оновлено внутрішні мережі електропостачання, встановлено нові освітлювальні прилади;
  • заходи зі внутрішнього оздоблення приміщення з використанням антигрибкових покриттів, монтаж натяжної стелі, заміна вікон та дверей.

Кошти на обладнання та меблі були надані з обласного бюджету в сумі 100 тисяч грн. в рамках реалізації Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва в Запорізькій області.

Початок відкриття Бізнес Хабу – 12:40 в Широківському центрі дозвілля (с. Широке, вул. Центральна, 2) _____________________________________________________________________________ Детальніше про Широківську громаду – <https://shyroke.org.ua/> https://shyroke.org.ua/ <https://shyroke.org.ua/>

(Visited 126 times, 1 visits today)