У Мелітополі відкрився Центр підтримки жінок "Фіалка"

У Мелітополі відкрився Центр підтримки жінок "Фіалка"

Днями у Мелітополі відкрився притулок «Фіалка» для тимчасового цілодобового проживання жінок, які постраждали від домашнього насильства.

Нагадаємо, що на початку року в рамках проєкту «Створення спеціалізованої кризової установи і розвиток стійкої моделі міжвідомчої взаємодії на основі міжнародних стандартів» між Мелітопольською міськрадою, Німецьким товариством з міжнародного співробітництва (GIZ) і Благодійною організацією «Благодійний фонд «Все можливо» був підписаний Меморандум про взаєморозуміння. Цим меморандумом і було передбачено створення кризового центру надання соціальних послуг для жінок.

Кризовий центр має два приміщення за різними адресами. Так зване «денне» відділення, де фахівці надають соціальні послуги, розташовується за адресою: вул. Бєляєва, 18. Адреса безпосередньо притулку для  перебування постраждалих жінок не розголошується.

За партнерської допомоги з боку GIZ притулок оснащено: меблями, кухонною технікою, устаткуванням для ванної кімнати. Також надійшло спеціальне обладнання для сенсорної кімнати та частково меблі і техніка для використання у відкритій частині центру.

З міського бюджету заплановано виділення коштів на забезпечення умов тимчасового проживання постраждалих у притулку з цілодобовим перебуванням.

(Visited 36 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *