У Чорному морі відновили роботу три українські порти – ВМС

0
SHARES
15
Перегляди
У зв’язку з підписанням угоди про розблокування українських портів для експорту зерна роботу у портах “Одеса”, “Чорноморськ” і “Південний” відновлено.
https://static.ukrinform.com/photos/2021_09/thumb_files/630_360_1631107286-787.jpg

Про це Військово-Морські сили Збройних сил України повідомляють у Фейсбуці, передає Укрінформ.

У Чорному морі відновлено роботу українських портів

У зв’язку з підписанням угоди про розблокування українських портів для експорту зерна, відновлено роботу в портах “Одеса”, “Чорноморськ” і “Південний”.

Вихід і захід суден до морських портів здійснюватиметься шляхом формування каравану, який супроводжуватиме корабель лідирування.

Але передує цьому клопітка робота й спеціалістів-гідрографів. Аби досягти кінцевої мети, в тісному тандемі працюють фахівці Центру навігації, гідрографії та гідрометеорології ВМС ЗС України та філії державної установи «Одеський район Держгідрографії».

− Сьогодні ми проводимо сумісну роботу щодо навігаційно-гідрографічного забезпечення безпеки судноплавства в одному з портів Одещини. Перш за все − це роботи, які визначають безпечні шляхи для руху суден, які перевозитимуть українське зерно, − розповідає начальник філії державної установи «Одеський район Держгідрографії» Ігор Тимчук.

Військові та цивільні спеціалісти ретельно проводять пошук підводних об’єктів, встановлюють спеціальні засоби навігаційного обладнання, які допоможуть безпеці судноплавства. Також тривають гідрографічні промірні роботи — визначення глибини, підхідних каналів та рекомендованих шляхів.

− Співпраця з «Одеським районом Держгідрографії» триває не один рік, але нині, з початком відкритої агресії рф, вона лише зміцнилася. У нашій роботі все просто і складно одночасно. Але головним була, є і буде − безпека судноплавства. Цим нині й займаємося, − зазначив начальник Центру навігації, гідрографії та гідрометеорології ВМС ЗС України капітан 1 рангу Роман Гончаренко.

Тож, як бачимо, не залежно від дій, які чинить агресор, наші військові продовжують виконувати свою роботу на всіх напрямках, зокрема, аби відновити функціонування судноплавства, щоб уникнути світової продовольчої кризи.

Довідково: Одеський район Держгідрографії є ​​філією державної установи «Держгідрографія». Завданням філії є надання гідрографічних і навігаційних послуг для забезпечення безпеки мореплавства в морському регіоні та на внутрішніх водних шляхах у зоні її відповідальності.
#stoprussia #ВІРЮвЗСУ

Інформагентство АрміяInform

www.facebook.com/navy.mil.gov.ua/posts/pfbid02keUbZxYT7aZ29yaXVfVm9fqGoB6xJ1sB8ecqo9rmyUUf7SxuFqs5kh4hcvEY8QP5l

Схожі Статті

Наступний

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Правда кривду переможе! Cпецвипуск 6

Правда кривду переможе! Cпецвипуск 6
Скачати всі випуски

Останні Новини Запоріжжя

Популярне

Важливо