В угорській столиці Будапешті для українських біженців продовжили безкоштовний проїзд у громадському транспорті до 30 червня 2025 року.
Про це повідомляє у Фейсбуці посольство України в Угорщині.

Ukrajna Magyarországi Nagykövetsége / Embassy of Ukraine in Hungary
За ініціативи мера Будапешта можливість безкоштовного проїзду для українських біженців у громадському транспорті столиці продовжено до 30 червня 2025 року.
Це стосується усіх громадських транспортних засобів, окрім: 100E (швидкісний рейс до аеропорту), фунікулеру, рейсів «ностальгії» та водних транспортних засобів.
Право на безкоштовний проїзд підтверджується такими документами:

український закордонний паспорт,

український національний паспорт,

дозвіл на перебування у країні від українських органів,

для іноземних студентів, що навчаються в Україні, український студентський квиток,

для іноземних громадян будь-який документ, що підтверджує місце проживання в Україні.

Право на безкоштовний проїзд підтверджується такими документами:
- український закордонний паспорт;
- український національний паспорт;
- дозвіл на перебування у країні від українських органів; для іноземних студентів, що навчаються в Україні – український студентський квиток;
- для іноземних громадян – будь-який документ, що підтверджує місце проживання в Україні.
Як повідомляв Укрінформ, українські біженці у Вільнюсі у 2025 році зможуть безкоштовно їздити у громадському транспорті.
https://www.ukrinform.ua/rubric-diaspora/3976758-u-budapesti-do-lipna-prodovzili-bezplatnij-proizd-dla-ukrainskih-bizenciv.html