У ботанічному саду рослини рятують від спеки (видео)

У ботанічному саду рослини рятують від спеки (видео)

Коли на вулиці +30, страждають від спеки не тільки люди. Погано переносять палюче сонце і рослини. Аби вберегти квіти та дерева, у ботсаду застосовують різні методи — від простого поливу до спеціальних захисних килимів із трави.

Крупнолисту магнолію висадили у ботсаду лише минулого тижня. І найголовніший ворог зараз для неї – палюче сонце, яке вражає листя. Аби вберегти рослину від спеки, працівники саду накривають її спеціальною марлевою сіткою. А поливати магнолію влітку треба чи не щодня.

Крім магнолії, в ботанічному саду знаходяться ще сотні вибагливих рослин. Працівники кажуть, рослини надворі потребують більшого об’єму води. Їх можуть поливати навіть двічі на день. А от та зелень, яка знаходиться в зимовому саду, простіше переносить спеку. Переважна більшість росте просто з води. Потрібно обережно поливати зелені насадження, адже в таку погоду волога швидко випаровується, і на листі можуть залишитися опіки.

А щоб доглядати за рослинами було легше, у саду планують реконструювати теплиці. І тоді поливати можна буде не старим методом зі шлангу, а вода литиметься просто зі стелі. Сайт ztv.zp.ua.

(Visited 23 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *