У Бердянську підтверджено три нових випадки коронавірусної інфекції COVID-19

У Бердянську станом на ранок 8 липня лабораторно підтверджено три нових випадки коронавірусної інфекції COVID-19. Двох хворих госпіталізовано, одна особа готується до госпіталізації.

На жаль вчора померла пацієнтка, яку 3 липня було госпіталізовано до інфекційного відділення із підозрою на коронавірус, яка підтвердилась 6 липня. Незважаючи на зусилля медиків, які зробили все, аби допомогти мешканці Бердянська подолати коронавірус, пацієнтка 1940 р.н. стала другою жертвою COVID-19 в нашому місті. Перебіг пневмонії ускладнився не лише коронавірусом, але й загостренням численних супутніх захворювань, зумовлених віковими особливостями організму, що і стало причиною летального результату.

Наразі з’ясовується коло контактних осіб померлої, здійснюється належне обстеження, проводиться епідеміологічне розслідування та всі передбачені протиепідемічні та дезінфекційні заходи.

Усього за весь період у Бердянську зареєстровано 18 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. Одужали — 13. Летальних випадків — 2.

У БТМО за добу:

— підозр на захворювання COVID-19 – 5. ПЛР-тести — 5. Всього зроблено — 270 (з них — 39 дітей);

— використано 8 швидкотестів. Усього з 01.04.2020 р. виконано 400 швидкотестів (з них протестована 41 дитина).

У КНП «Бердянський центр первинної медико-санітарної допомоги» БМР станом на 08.07.2020 року організовано медичне спостереження за 357 особами, які відвідували країни/регіони із місцевою передачею вірусу в громаді.

Медичне спостереження за 326 особами закінчено.

Продовжується спостереження за 31 особою.

(bmr.gov.ua)

(Visited 122 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *