Туалет у запорізькому ресторані став одним із найкращих в Україні

Туалет у запорізькому ресторані став одним із найкращих в Україні

У Музеї Історії Туалету відбулася третя церемонія нагородження переможців Всеукраїнського щорічного конкурсу «Найкраща туалетна кімната BEST WC». Церемонію оголошення переможців BEST WC 2020 було приурочено до Всесвітнього Дня Туалету, який святкують 19 листопада.

За право отримати один із головних призів конкурсу – відзнаку BEST WC 2020 та позначити вбиральню, як найкращу, – змагались 396 закладів з 11-ти областей України.

Після перевірок та таємних ревізій волонтерів члени журі BEST WC 2020 обрали 34 переможці у семи номінаціях.

Серед переможців – торгово-розважальні центри, заклади культури та дозвілля, кінотеатри мережі Multiplex, оригінальні ресторани,  громадські вбиральні, туалети у медзакладах, театрах та  інші. Нагороду Best WC у номінації заклади освіти отримали чотири заклади середньої освіти, пять закладів дошкільної освіти та один заклад професійно-технічної освіти.

Тільки в одній номінації – «Кафе, ресторани, бари, їдальні» – переможцем став заклад Запорізької області. Це ресторан-клуб «Мануфактура Розенталь» (Запоріжжя).

Конкурс «Найкраща туалетна кімната BEST WC» проводиться серед громадських вбиралень популярних закладів з метою підвищення санітарних вимог до громадських вбиралень. Організатором конкурсу є Музей Історії Туалету, який вже 13 років досліджує та популяризує історію гігієни.

(Visited 527 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *