• Архів газети
  • Історія
  • Про видання
  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Обрати мову сайту
  • Українська
  • Русский
Газета МИГ
  • Новини Запоріжжя
    • ЖКГ, Транспорт
    • Підтримка
    • Фінанси, економіка
    • Культура, навчання
    • Спорт
  • Україна та Світ
  • Інфографіка
  • Спецпроєкти
    • Стійке Запоріжжя
    • Факти – ліки проти фейків
    • Цікаво
    • Світ допомагає відновлювати Україну
    • Запорізькі крафтовики
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Правда кривду переможе!
        • Cпецвипуск 6
        • Cпецвипуск 5
        • Cпецвипуск 4
        • Cпецвипуск 3
      • Громадськість за здорове місто
      • Коронавірус під мікроскопом
    • Архів PDF
    • Євроінтеграція
      • Реформи
      • Україна-ЄС
    • Дивовижне Запоріжжя
      • Історія успіху
      • Персони
      • Точка на карті
  • Фото і відео
  • Публікації
    • Політика
    • Споживач
    • Соціальна сфера
    • Медицина, екологія
    • Мистецтво, дозвілля, туризм
    • Різне
  • Важливо
Газета МИГ
No Result
View All Result

Свіжі новини Запоріжжя та Запорізької області » Новини Запоріжжя » Циркові дива чекають на вас, запоріжці!

Циркові дива чекають на вас, запоріжці!

24/06/2023
in Культура, навчання, Новини Запоріжжя
0
У запорізькому цирку – “Перлини сезону”!
728
VIEWS

У Запорізькому державному цирку триває показ чудової нової програми «Перлини сезону», яку підготували талановиті і завзяті українські артисти. Ця програма вражає різноманітними номерами у виконанні прекрасних, добре підготованих професіоналів: тут є безстрашні акробати, дресирувальники із своїми чотирилапими вихованцями, кумедні клоуни із дотепними репризами і балет нашого цирку із яскравими танцювальними композиціями і оновленими костюмами.

Численні глядачі вже побачили цю виставу, у якій кожен номер дійсно мов перлина або навіть рідкісний дорогоцінний діамант.

Традиційно програму відкриває повітряна гімнастка. Але вона працює не в кільці або на трапеції, як вже звикли шанувальники циркового мистецтва.

Владислава Алієва виконує етюд із парасолькою! Артистка стрімко злітає під самісінький купол цирку, над нею, мов крильця химерного метелика, розкривається парасолька, а здивовані глядачі не можуть відвести очей від сміливої дівчини і нагороджують її аплодисментами.

Вражає уяву танго на мачті, яке демонструють Олена Дроник і Дмитро Магола. Бездоганне володіння снарядом, динамізм, чудовий музичний супровід складають образ пари, що з′ясовує стосунки між собою, а мачта… . То нехай буде мачта. Драматичну тему відносин між закоханими продовжує і номер «Кармен на першах». Зазначу, що сама даю назви побаченим номерам. Може, інший глядач дасть свої назви, бо сприйняття кожного виступу артистів – справа індивідуальна. Отже, «Кармен на першах» – взагалі щось особливе, коли майже під самісіньким цирковим куполом працюєш на перші, що стоїть на плечі у акробата. І десь там, на другому її кінці, Кармен з′ясовує стосунки із своїми чоловіками. А ті чоловіки, до речі, теж працюють на окремих першах.

Вражає красою і номер на парних ременях, який демонструють Поліна Коваль і Богдан Стрионов. Вони пропонують глядачам свою експресивну розповідь про стосунки у повітрі, зриваючи аплодисменти і викликаючи захоплені вигуки глядачів.

Не вперше запорізькі глядачі бачать в нашому цирку прекрасну пару справжніх професіоналів, Ольгу і Андрія Спектор. Вони демонструють два яскраві номери. Перший – розповідь про красуню горянку і відважного джигіта. Номер вражає своєю емоційною напругою, артистизмом, хореографічним оформленням, довершеністю,логікою дії. Завзятий джигіт гарцює на своєму коні, а той кінь повторює за дівчиною па темпераментного танцю, дівчина пропонує джигітові різні випробування, серед яких-досконале володіння батогами. І ми бачимо номер із батогами. Артисти ніби знають якусь таємницю підкорення глядачів! Завершується номер чудовим дарунком для дівчини – білою кобилицею і появою коня для героя. Далі – шалені оплески.

Другий номер у виконанні цієї пари не менш чудовий. Назвемо його «Ірландською легендою». Тут вже діють пастух і чарівниця, а солюють, на радість нашій малечі, різнокольорові поні. Вони ніби виникають з туману, бо чують пастушу сопілку, разом із ними з′являється і чарівниця. Чи не заради неї грає пастух, чи не її кличе? А поні багато чого вміють, і кожен їхній художній вибрик дарує радість, подив відкриття маленьким глядачам. Завершує виступ поні – бешкетник та поява нашої пари із маленьким сином. Його костюм – точнісінька копія костюму батька. Глядачі у захваті, а ми кажемо: династії Спектор бути!

До нової програми включено також чудові номери із тваринами. Тут можна побачити котиків Надії і Андрія Коссе. Андрій також дивує глядачів жонгляжем, працюючи із м′ячиками та кільцями. Екзотичні носухи Олега Тонкопія взагалі окрема пісня. По – перше, мало хто з дітей їх бачив живцем, по-друге, ці пухнастики ще й виробляють різноманітні трюки. Дресирувальники Єлена і Юрій Тонкопій із своїми хвостатими-зубатими, пухнастими і не дуже артистами в нас виступають часто. Але кожного разу нам демонструють щось нове і цікаве. В цій програмі серед чотирилапих зірок можна побачити дресированих песиків, кумедну мавпочку, дикобразів, є навіть афганські вівці.

Ні, якщо в когось ті дикобрази бігають під вікнами, то той хтось не буде дивуватися. Але особисто я номер із дикобразами вважаю пречудовим. От ви вмієте танцювати вальс? А ці тварини танцюють. Ще вони вміють складати голки, коли заходять у невелику за діаметром трубу, коли виходять, то голки підіймаються, і дикобрази розквітають, ніби химерні хризантеми. Поява мавпочки взагалі наробила гармидеру у дитячих лавах, не кажучи вже про інших тварин.

А тепер – про клоунів. На килимі – Дмитро і Андрій Бейда! Ваші оплески, пані та панове! Але будьте обережними: особливо ті, хто сидить у перших рядах. Вас можуть залучити до участі у репризах, трохи сприснути чистою водичкою, хоча у літню спеку це навіть приємно, приревнувати до незрівняної красуні,яка доводить, що краса – то дійсно страшенна сила. Клоуни тут працюють на відмінно із плюсом. Та переказувати клоунські репризи не варто, їх треба бачити або навіть брати в них участь. Згодні?

У програмі є ще один артист, морський котик, із яким виступає Анатолій Замараєв. Цей звір вже встиг відзначитися непередбаченою поведінкою. Як пояснила директорка цирку Тамара Зубко, під час подорожі із Скадовська він стомився і отримав стрес, тому не схотів йти у манеж. Його туди заманювати майже усі робітники цирку разом, але даремно! Він втік і спробував забратися у свій басейн за лаштунками. Тоді з басейна випустили усю воду, але котика це не зупинило: він почав показувати мордою на труби і крани, мовляв воду давайте! Навіть коли басейн чимось накрили, котик знайшов невеличкий отвір і забрався через нього до свого тимчасового місцеперебування. Котикові дали спокій. Самі розумієте, що в кожної зірки є якісь примхи.

Зараз ця ластонога зірка відпочила, схаменулася і почала виступати.

Нагадаю, що назва нової програми «Перлини сезону». І ця назва дуже вдала. Але в усьому треба впевнитися особисто, побачити всі циркові дива на власні очі. То чому б і не відвідати наш цирк, щоб приєднатися до усіх тамтешніх див та отримати цілий жмуток гарного настрою на додаток?

Галина СОЛОВЙОВА
Фото УНІАН

ДОВІДКОВО

Найближча вистава “Перлини сезону” – у суботу, 24 червня, о 16.00.

Шоу триватиме до 9 липня. Слідкуйте за нашою афішею!

Tags: запорізький циркперлини сезону

Новини від МИГа mig.com.ua в Telegram та Instagram та facebook. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/migcomua та facebook та  Instagram

Previous Post

У ніч на суботу ППО знищила 41 російську ракету та 2 “Шахеди” – ПС ЗСУ

Next Post

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на Запоріжжі

Анна

Related Posts

У Запоріжжі викрили шахрайство з квартирою на мільйон
Новини Запоріжжя

У Запоріжжі викрили шахрайство з квартирою на мільйон

04/05/2026
828
Створення інклюзивного простору у Запоріжжі: «Робота без бар’єрів»
Новини Запоріжжя

Створення інклюзивного простору у Запоріжжі: «Робота без бар’єрів»

04/05/2026
3.2k
Рятувальники гасять пожежу в житловому будинку у Запоріжжі 3 травня 2025 року
Новини Запоріжжя

У Запоріжжі горів будинок: жертв немає

04/05/2026
463
Роботи, Arduino і 3D-сканування: діти з Запорізької області навчалися у Львові
Культура, навчання

Роботи, Arduino і 3D-сканування: діти з Запорізької області навчалися у Львові

04/05/2026
822
Умови отримання компенсації  за облаштування робочих місць людям з інвалідністю
Новини Запоріжжя

Умови отримання компенсації за облаштування робочих місць людям з інвалідністю

04/05/2026
477
Next Post
Оперативна інформація щодо радіаційного фону на Запоріжжі

Оперативна інформація щодо радіаційного фону на Запоріжжі

Щоденники війни

Удар рф по Мерефі забрав життя чотирьох людей, 16 постраждалих – ОВА

ППО знешкодила 135 зі 155-ти безпілотників, якими росіяни з вечора атакували Україну, – ПС ЗСУ

Через погіршення безпекової ситуації у Херсоні не ходитимуть тролейбуси

Орієнтовні втрати ворога на 4 травня: 1 335 150 (+1120) осіб, 1317 (+11) НРК, 4168 (+17) спецтехніки

Дрони атакували москву

Тривоги у Запоріжжі. “Металург” та “Вікторія” не змогли провести матч

Важливо

Що таке гендерна чутливість і як її розвинути (перевір себе)

Електронний щит України: як інженери створюють революційний протидроновий захист

ТОП-10 страв, які легко приготувати в мультиварці

Ефірні олії: природні аромати та їх застосування

Глечики та графини: чим відрізняються і де використовувати

Щеплення перед школою: турбота, що формує імунітет на роки

Публікації

“Смішні” плуги, пайки та підводні скарби: що розкрив ювілейний «Музейний вісник»

Створення інклюзивного простору у Запоріжжі: «Робота без бар’єрів»

Пережив голодомор і Другу світову: неймовірна доля 100-річного ветерана із Гуляйполя на Запоріжжі 

Чи готова українська енергетика до європейських правил? – діалог медійників та експертів в УКМЦ

Відповідальні запоріжці заохочують займатися бджолярством

Думка запоріжців щодо відновлення парків і скверів

Цікаво

Що буде з погодою у Запоріжжі: синоптики дали прогноз на найближчі дні

Після переобрання Трампа сімейний бізнес його синів Еріка та Дональда-молодшого показав феноменальне зростання, збільшившись на $4 млрд

“Євробачення-2026”: LELÉKA поїхала на пісенний конкурс до Відня

Lufthansa знайшла зниклий під час перельоту «Оскар» росіянина Таланкіна

Зміни з 1 травня: тарифи, субсидії, виплати, пенсії, відстрочки та квитки УЗ

Укрзалізниця змінює правила повернення квитків: деталі

Календар

“Смішні” плуги, пайки та підводні скарби: що розкрив ювілейний «Музейний вісник»

Берлін планує заборонити радянські, російські і білоруські прапори 8 та 9 травня

У Запоріжжі викрили шахрайство з квартирою на мільйон

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/migcomua

Газета МИГ
  • «Факти – ліки проти фейків» PDF архів
  • Архів PDF Світ допомагає відновлювати Україну
  • Архів PDF
  • Слово правди – наша зброя
  • PDF Архів газети
  • Історія
  • Про видання
  • Контакти
  • Рекламодавцям
  • Українська
  • Русский

Контакти

Адреса редакції:
м. Запоріжжя, пр. Соборний, буд. 152, , 5 поверх
Адреса для кореспонденції:
а/с 8030, м. Запоріжжя, індекс 69095 Приймальня (061) 7875211,
[email protected]
Сайт mig.com.ua створено для поширення інформаційного контенту під брендом "МИГ". Матеріали сайту готуються і редагуються співробітниками ТОВ "Газета МИГ".
Сайт отримав гранти від Фонд Східна Європа, Празький центр громадянського суспільства та Асоціації «Незалежні регіональні видавці України».
Рекламна служба газети та сайту:
[email protected] ,
[email protected]
Статті у розділі > "Важливо" можуть бути комерційною або спонсорською інформацією .
Адміністратор сайту:
[email protected] [email protected]
Використання матеріалів, опублікованих на сайті, дозволяється із зазначенням посилання на офіційний сайт газети МИГ

Мітки

ЄС БПЛА Бердянськ ДСНС ДСНС Запоріжжя ДТП Запоріжжя Запорізька область Мелітополь НПУ Новини Запоріжжя Новости Запорожья ПРОГНОЗ Украина адреси вибухи відключення війна війна з рф графіки гроші допомога діти електроенергія кримінал новини новини_Запоріжжя обстріл обстріли окупація погода пожежа поліція поліція_Запоріжжя ремонт руйнування рух рф рятувальники світло синоптик суд транспорт час черги

© 2026 JNews - Premium WordPress news & magazine theme by Jegtheme.

  • Русский
  • Новини Запоріжжя
    • ЖКГ, Транспорт
    • Підтримка
    • Фінанси, економіка
    • Культура, навчання
    • Спорт
  • Україна та Світ
  • Інфографіка
  • Спецпроєкти
    • Стійке Запоріжжя
    • Факти – ліки проти фейків
    • Цікаво
    • Світ допомагає відновлювати Україну
    • Запорізькі крафтовики
    • Виконані
      • Слово правди – наша зброя
      • Запоріжжя: 45 км до лінії фронту
      • Правда кривду переможе!
      • Громадськість за здорове місто
      • Коронавірус під мікроскопом
    • Архів PDF
    • Євроінтеграція
      • Реформи
      • Україна-ЄС
    • Дивовижне Запоріжжя
      • Історія успіху
      • Персони
      • Точка на карті
  • Фото і відео
  • Публікації
    • Політика
    • Споживач
    • Соціальна сфера
    • Медицина, екологія
    • Мистецтво, дозвілля, туризм
    • Різне
  • Важливо
Рекламодавцям
No Result
View All Result