Театр Vie побував у Білорусі

Театр Vie побував у Білорусі

Запорізький муніципальний театр-лабораторія Vie взяв участь у фестивалі “Театральна прастора///новы фармат”, що відбувся в рамках другого Євразійського міжнародного фестивалю культур у Пінську [Білорусь] наприкінці вересня.

Учасники та гості фестивалю побачили шість вистав театрів з Білорусі, Грузії, Литви, Туреччини та України. На сцені було все: моновистави і масштабні постановки, класика театрального мистецтва і сучасні форми, включаючи експериментальну постановку – театр під відкритим небом.

Запоріжці представили соціальну драму “Полювання на щурів” за п’єсою П.Турінні, яку поставив режисер Андрій Романов. До речі, ця робота театру була представлена на фестивалі “Мандрівний Вішак” у Луцьку, де отримала відзнаку експертного журі.

За три фестивальних дні актори не тільки подивилися роботи колег, а й познайомилися з Пінськом, відвідали Поліський драматичний та Мінський національний театри, Музей Білоруського Полісся, місцевий центр культури та творчості.

Звичайно, з’явилися нові друзі, яких театр =лабораторія Vie чекає на фестивалі “Золота Хортиця-2019”.

Нагадаємо, що Запорізький муніципальний театр-лабораторія Vie активно просуває в Запоріжжі сучасну драматургію, працює з актуальними режисерами, дружить з цікавими театрами країни, такими, як “Гармидер”, “Золоті ворота”, DIY-Театр, MUNDI, привозить їхні проекти до нашого міста і гастролює зі своїми виствами.

(Visited 7 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *