Стартували онлайн-уроки для початкової школи

Стартували онлайн-уроки  для початкової школи

У вівторок, 28 квітня, розпочинається  трансляція відео-уроків для школярів 1-4 класів на YouTube МОН  та ще 4-х телеканалах. Про це повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. Програма розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.

За словами Любомири Мандзій, кожен урок триватиме 15 хвилин, – це оптимальний термін для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.

Спочатку Міністерство не планувало такого формату, бо для дітей початкової школи найкращим є безпосередній контакт і навчання зі своїм вчителем. Але мусило відреагувати на зверенння батьків та педагогів.

Окрім онлайн-версії уроків на YouTube МОН,

заняття можна буде дивитися також на телеканалах:

  • 1 клас – Піксель

  • 2 клас – UA:Перший

  • 3 клас – UA:Культура

  • 4 клас – ПлюсПлюс

Уроки транслюватимуться у вівторок та четвер з 09:00 до 10:00.

Головний методист початкової школи проєкту Інна Большакова розповіла, що при плануванні уроків організатори намагалися пов’язати їх із життям дітей, їхніми уподобаннями, звичною атмосферою дому, а також із новітніми технологіями.

Як повідомила  Голова представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сильвандер, онлайн-версію уроків буде перекладено жестовою мовою.

(Visited 11 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *