США надають Україні оборонне обладнання на понад $60 млн, включаючи ракети Javelin

Управління оборонного співробітництва посольства США в Україні отримало обладнання на понад $60 млн, включаючи протитанкові ракети Javelin, для передачі українським партнерам. 

Про це проінформувало посольство США в Україні, повідомляє «Європейська правда». 

«Допомога США у сфері безпеки та співпраця з Україною під час COVID-19 тривають! Вчора Управління оборонного співробітництва посольства США отримало обладнання на понад 60 мільйонів доларів для передачі українським партнерам, включаючи рації, боєприпаси та протитанкові ракети Javelin», — йдеться у повідомленні посольства на його офіційній сторінці у Facebook.

 
 
 

Фото з Facebook-сторінки посольства США в Україні
 

«США наполегливо стоять на боці України у підтримці її суверенітету та територіальної цілісності перед лицем російської агресії», — додається у повідомленні.

На початку жовтня Держдеп США погодив продаж Javelin Україні на суму $39 млн, контракт передбачав продаж 150 ракет та відповідного устаткування. 

Javelin — головна протитанкова зброя армії і морської піхоти США. Вона дозволяє солдату або морському піхотинцю стріляти і швидко рухатися, оскільки ракета самокеровано прямує до цілі. Це друга партія американської зброї, яку отримує українська армія. 

 
www.eurointegration.com.ua/news/2020/06/17/7111201/
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *