Руслан Нещерет: «Я ніби потрапив у казку»

http://www.fcdynamo.kiev.ua/content/news/1604532654.jpg

Воротар «Динамо» Руслан Нещерет, який дебютував у складі нашої команди в груповому етапі Ліги чемпіонів, в ефірі телеканалу «Футбол2» прокоментував виїзний матч проти «Барселони»:

— Я ніби потрапив в якусь казку. Приємно вперше зіграти на такому стадіоні у Лізі чемпіонів — це мрія будь-якого футболіста, і я не виняток. Відчули впевненість у своїх силах і те, що можемо грати з «Барселоною» на рівних, коли взяли м’яч під свій контроль і почали створювати моменти, але на лінії воріт добре діяв їхній голкіпер.

Пенальті? Мессі добре пробив, мені здається, він один з найкращих з пробиття одинадцятиметрових ударів. Ми з тренером проаналізували його удари, подивилися, куди він може пробити і взагалі, хто може виконати пенальті в «Барселоні». Те, що вгадав — це така справа…

У цілому, на гру вийшли спокійно, ніякого тиску на нас не було, тому нічого страшного. Ми не хвилювалися. З такими суперниками приємно грати. Думаю, ми зможемо добре підготуватися до гри з «Шахтарем».

www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/eurocups/ruslan_nescheret_ya_nibi_potrapiv_u_kazku/

 

https://cdn.segodnya.ua/i/original/media/image/5fa/388/8ed/5fa3888ed1807.jpg

Голкипер киевского «Динамо» Руслан Нещерет рассказал о своем еврокубковом дебюте в основном составе «бело-голубых» в матче 3-го тура Лиги чемпионов против «Барселоны» (1:2).

Руслан Нещерет

— Я как в сказку попал какую-то! Приятно, первая игра в Лиге чемпионов, такой стадион — это мечта любого футболиста. Мы вышли играть спокойно, давления на нас никакого не было, не волновались. Не сразу взяли мяч под контроль, стали создавать свои моменты, но хорошо действовал на линии вратарь «Барселоны». Но мы почувствовали, что можем с ними играть.

Пенальти от Месси? Он хорошо пробил. Он вообще один из лучших по пенальти, мне так кажется. Но мы перед игрой проанализировали с тренером, куда и как он может ударить. Поэтому я «угадал», но это такое дело…

С такими соперниками приятно играть. Думаю, теперь мы сможем хорошо подготовиться к воскресному поединку с «Шахтером», — сказал Руслан в эфире телеканала «Футбол 2».

dynamo.kiev.ua/news/356165-ruslan-nescheret-penalti-ot-messi-on-horosho-probil

 

(Visited 3 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *