Руслан Малиновский встретил сборную Украины в Белграде

Сегодня около 12 часов по европейскому времени чартер, выполнявший рейс Запорожье — Белград, приземлился в столице Сербии. На его борту были 24 игрока сборной Украины, в том числе и Евгений Коноплянка, у которого утром была нормальная температура, и врачи разрешили ему путешествие вместе со всеми.

Руслан Малиновский

Новоиспеченный отец Руслан Малиновский прибыл в Белград из Милана транзитом через Рим на час раньше команду. Поэтому сборную Руслан встретил уже в отеле Crown Plaza, который станет третьей резиденцией «сине-желтых» на этом сборе. Из аэропорта в отель сборники добрались за 15-20 минут и лично поздравили партнера с рождением дочери.

Малиновский — не единственный, кто сегодня получает поздравления. Уже утром ребята поздравляли с днем ​​рождения Виктора Цыганкова, которому исполнилось 22 года. По прибытии в отель у команды запланированы обед и отдых. Вечернюю тренировку «сине-желтые» проведут сегодня на стадионе «Чукарички».

dynamo.kiev.ua/news/334731-ruslan-malinovskij-vstretil-sbornuyu-ukrainyi-v-belgrade

 

Новини з табору збірної України: переліт до Белграда, привітання новоспеченого батька та іменинника

Сьогодні близько 12-ї години за європейським часом чартер, що виконував рейс Запоріжжя — Белград, приземлився у столиці Сербії. На його борту були 24 гравці національної команди України, у тому числі й Євген Коноплянка. Уранці в Євгена була нормальна температура, і лікарі дозволили йому подорож разом з усіма.

Фото Павла Кубанова

Новоспечений батько Руслан Маліновський прибув до Белграда з Мілана транзитом через Рим на годину раніше за команду. Тож збірну Руслан зустрів уже в готелі Crown Plaza, який стане третьою резиденцією синьо-жовтих на цьому зборі. З аеропорту до готелю збірники дісталися за 15—20 хвилин й особисто привітали партнера з народженням донечки.

Маліновський — не єдиний, хто сьогодні отримує привітання. Уже зранку хлопці вітали із днем народження Віктора Циганкова, якому виповнилося 22 роки.

Після прибуття до готелю в команди заплановані обід та відпочинок. Вечірнє тренування синьо-жовті проведуть сьогодні на стадіоні «Чукарічки».

Офіційні передматчеві заходи відбудуться завтра. О 17-й годині Андрій Шевченко та один із гравців зустрінуться з медіа в конференц-залі стадіону «Райко Мітич».

А за півгодини українці розпочнуть передматчеве тренування на арені, де 17 листопада проведуть заключний поєдинок відбору до Євро-2020 проти Сербії (початок — о 16.00 за київським часом). Перші 15 хвилин заняття будуть відкритими для ЗМІ.

До слова, господарі свої медіа-заходи та офіційне тренування проведуть на дві години раніше не на арені матчу, а на території спортивного центру Футбольного союзу Сербії — о 15.00 та 15.30 відповідно.

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *