Гурт “Тартак” було створено у 1996 році. За понад 20 років свого існування він випустив 10 альбомів.
Український гурт “Тартак“, який існував з 1996 року, приголомшив новиною про розпад колективу.
Відповідна заява з’явилася на офіційній сторінці музикантів у Facebook.
Ми, музиканти Тартака, сьогодні офіційно завершуємо свою роботу у складі групи. Дякуємо усім хто підтримував наші намагання втримати на ходу цю легендарну машину, але занадто багато перешкод ми зустріли на шляху. Однак ми маємо і хорошу новину.
За майже два роки існування Тартака в оновленому складі нам вдалось створити між собою справжню колективну синергію і це дало натхнення рухатись далі. Зовсім скоро вийде у світ наш новий проєкт над яким ми зараз плідно працюємо і вже не можемо дочекатись прем’єри першої, дебютної роботи. До зустрічі! 🌱
www.facebook.com/TAPTAK/posts/466348601519191
***
“Тартак” був мегапопулярним на початку 2000-х. “Стільникове кохання” і “Я не хочу (бути героєм України…)” – найвідоміші хіти альбому “Музичний лист щастя” (2004), які часто звучали під час Помаранчевої Революції.
Колектив було створено у 1996 році. За понад 20 років свого існування “Тартак” випустив 10 альбомів.
У лютому 2020 року Олександр Положинський припинив свою діяльність у гуртах “Тартак” та “Був’є”.
Колектив після цього знайшов нового соліста – Сергія Строяна.
https://www.unian.ua/lite/music/rozpavsya-vidomiy-gurt-pisnya-yakogo-stala-odnim-z-hitiv-nezalezhnoji-ukrajini-video-11677912.html





