Ремонт дорожнього покриття проїжджої частини греблі ДніпроГЕС добігає кінця

Ремонт дорожнього покриття проїжджої частини греблі ДніпроГЕС у Запоріжжі добігає кінця. Прийнято рішення після завершення ремонту продовжити обмеження руху по греблі великогабаритних вантажних транспортних засобів. 

Як повідомили у Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, у зв’язку  з  незадовільним технічним станом  греблі Дніпровської ГЕС рішенням виконавчого комітету Запорізької міської ради  від 09.10.2019 № 436 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради від 11.02.2019 № 42 «Про організацію руху транспорту через греблю Дніпровської ГЕС та І,ІІ мостів Преображенського» заборонено рух вантажного автотранспорту через  автодоророжній  переїзд греблі ДніпроГЕС та частково з 07:00 до 09:30 години та з 16:00 до 19:00 — І, ІІ- ми мостами   ім. Преображенського .

Заборона проїзду вантажного автотранспорту з 07:00 до 09:30 години та з 16:00 до 19:00 І, ІІ- ми мостами   ім. Преображенського не розповсюджується на транспорт підприємств, які задіяні у забезпеченні функціонування військових частин, АТ «Укрпошта», міських, міжміських, міжнародних пасажирських перевезень, вивезення твердих побутових відходів.

Департамент звертається до водіїв з проханням дотримуватися правил дорожнього руху та звернути увагу на нові встановлені дорожні знаки.

(Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю)

(Visited 22 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *