ПС ЗС України ліквідували 16 БПЛА і три крилаті ракети “Калібр”

466
VIEWS

Повітряні сили Збройних сил України в ніч на п’ятницю ліквідували 16 ворожих БПЛА і три крилаті ракети, повідомляє пресслужба повітряного командування.

⚡️ЗНИЩЕНО 16 БпЛА ТА ТРИ КРИЛАТІ РАКЕТИ “КАЛІБР”
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
У ніч на 19 травня 2023 року російські окупанти атакували Україну з північного та південно-східного напрямків ударними дронами «Shahed-136/131» та крилатими ракетами «Калібр» з кораблів у Чорному морі. Зафіксовано пуски 22 «шахедів» та шести «Калібрів».
Протягом цієї нічної атаки силами та засобами протиповітряної оборони повітряних командувань «Центр», «Захід» та «Південь» Повітряних Сил ЗС України знищено три крилаті ракети та 16 ударних дронів.
✊Тримаймо небо!
🇺🇦 Разом – до перемоги!
uk-ua.facebook.com/kpszsu/

“У ніч на 19 травня 2023 року російські окупанти атакували Україну з північного та південно-східного напрямків ударними дронами “Shahed-136/131” і крилатими ракетами “Калібр” із кораблів у Чорному морі. Зафіксовано пуски 22 “шахедів” і шести “Калібрів”, – йдеться в повідомленні в п’ятницю.

Зазначається, що впродовж нічної атаки силами і засобами протиповітряної оборони повітряних командувань “Центр”, “Захід” і “Південь” Повітряних Сил ЗС України знищено три крилаті ракети і 16 ударних дронів.

/interfax.com.ua/news/general/911140.html

А еще у МИГа есть крутой Telegram и классная Instagram-страница. Подписывайся! Мы публикуем важную информацию, эксклюзивы и интересные материалы для тебя. https://t.me/migcomua

Підписуйтесь нa «МИГ» в Instagram!

Related Posts

Next Post
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM-КАНАЛ

Публікації

Oтримуйте нoвини швидше з дoпoмoгoю нaшoгo Telegram-кaнaлa: https://t.me/migcomua