Прокурор області привітав колектив з Днем Незалежності України

Прокурор області привітав колектив з Днем Незалежності України

21 серпня в прокуратурі Запорізької області відбулися урочисті збори, присвячені Дню Незалежності України.

З найголовнішим святом країни колектив привітав прокурор області Володимир Калюга. «Країна відзначає  велике національне свято — 29- річницю з дня народження держави! Це, перш за все свято пам’яті про покоління наших предків, котрі з любов’ю відроджували українську націю, рідну мову, стверджували державність», — сказав прокурор області – «майже три десятиліття поспіль усі ми є громадянами  суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави. Чи бути їй саме такою залежить від кожного, але від нас з вами, як від прокурорів, Україна чекає трохи більше. І ми не можемо її підвести.»

З нагоди Дня незалежності кращі працівники прокуратури в порядку заохочення були відзначені  нагородами за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову правової держави, зміцнення законності, захист конституційних прав і свобод громадян.

Вітаючи зі святами присутніх, Володимир Калюга побажав прокурорам професійних досягнень, нових перемог, витримки та наснаги у роботі, міцного здоров’я та особистого щастя!

(Пресслужба прокуратури Запорізької області)

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *