Прокуратура зайнялася посадовцями енергодарського "Тепловодоканалу"

Прокуратура зайнялася посадовцями енергодарського "Тепловодоканалу"

Енергодарська міська прокуратура почала досудове розслідування за фактом зловживання службовими повноваженнями з боку посадових осіб КП «Тепловодоканал» в Енергодарі. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Запорізької області.

“Посадовці умисно, з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших юридичних осіб, шляхом використання свого службового становища всупереч інтересам служби, у порушення вимог законодавства уклали ряд незаконних договорів з суб’єктами господарювання, що спричинило тяжкі наслідки громадським та державним інтересам”, – говориться у повідомленні.

Наслідком незаконних дій посадовців КП «Тепловодоканал» стало:

  • порушення роботи комунального підприємства,
  • припинення надання послуг тепловодопостачання та водовідведення мешканцям міста Енергодар,
  • припинення виплати заробітної плати
  • зростання податкової заборгованості.

Також завдано збитків на суму, яка у двісті п’ятдесят і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

Також енергодарський «Медіа центр» повідомляє, що “жителі міста скаржаться на відсутність пільгових тарифів і неякісне управління зі сторонни міського голови Павла Музики. Останнього громада підозрює у специфічній співпраці з депутатами і створенні умов, коли оплачені за послуги гроші городян не дійшли до КП «Тепловодоканал»”. Висловлюється припущення, що саме прийняті депутатами рішення негативно  вплинули на роботу комунальників і привели до зупинки тепло- і водопостачання в місті.

Якщо правоохоронці підтвердять існування злочинної схеми, винним загрожує до шести років позбавлення волі.

Розслідування взяте під контроль прокурора Запорізької області.

(Visited 46 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *