Президент Украины встретился с ветеранами киевского «Динамо» (ФОТО)

По случаю 45-й годовщины победы киевского «Динамо» в Кубке обладателей кубков и Суперкубкe УЕФА сезона-1974/1975 годов Президент Украины Владимир Зеленский встретился с выдающимися игроками клуба.

Участники встречи, которая прошла на клубной базе «Динамо» в Конча-Заспе, посмотрели видеоролик, посвященный успехам знаменитого футбольного клуба. Президент подчеркнул важность победы, которую футболисты одержали 45 лет назад.

«Поднимать имидж Украины как в самой стране, так и за рубежом — чего сегодня очень не хватает — возможно только через такие легендарные победы», — сказал Владимир Зеленский.

Глава государства поблагодарил ветеранов «Динамо», которые в 1975 году под руководством Валерия Лобановского завоевали Суперкубок УЕФА.

«Такой большой победы в Украине никогда не было», — отметил Президент.

Владимир Зеленский вручил государственные награды выдающимся игрокам футбольного клуба. «Самое главное — то, что вы сделали 45 лет назад. Это и есть большая награда», — сказал он.

Также Президент поздравил сборную команду Украины с победой над сборной Испании в матче Лиги наций.

Представители ФК «Динамо» подарили Главе государства мячи с автографами и фотографиями игроков команды и ретро-футболку сезона 1974/1975 годов с автографами ветеранов клуба.

www.president.gov.ua/news/volodimir-zelenskij-zustrivsya-z-veteranami-kiyivskogo-dinam-64625
Президент України зустрівся з ветеранами київського «Динамо» і вручив їм державні нагороди

З нагоди 45-ї річниці перемоги футбольного клубу «Динамо» (Київ) у Кубку володарів кубків і Суперкубку УЄФА сезону 1974/1975 років Президент України Володимир Зеленський зустрівся з видатними гравцями клубу, володарями цих трофеїв.

Зустріч почалася з перегляду відео, приуроченого завоюванню «Динамо» Суперкубка УЄФА.

Президент наголосив на важливості перемоги, яку футболісти здобули 45 років тому.

«Піднімати імідж України як у самій країні, так і за кордоном – чого сьогодні дуже не вистачає – можливо тільки через такі легендарні перемоги», – наголосив Володимир Зеленський.

Глава держави подякував ветеранам «Динамо», які в 1975 році під керівництвом Валерія Лобановського завоювали Суперкубок УЄФА.

«Такої великої перемоги в Україні ніколи не було», – зазначив Президент.

Володимир Зеленський вручив державні нагороди видатним гравцям футбольного клубу, які у 1975-му році привезли до Києва важливий євротрофей.

«Найголовніше – те, що ви зробили 45 років тому. Це і є найбільша нагорода», – відзначив гарант.

Також Президент країни привітав гравців збірної України з перемогою над збірною Іспанії в матчі Ліги націй. У залі була присутня перша команда «Динамо», в тому числі гравці збірної України, які брали участь в цьому матчі, який відбувся на «Олімпійському».

Від імені клубу Президентові країни подарували ретро-футболку сезону 1974/1975 років з автографами ветеранів «Динамо».

«Озираюся зараз назад і дивуюся – як нам це вдалося. Але це сталося, і тепер це історія, – поділився емоціями президент ГО «Ветерани» «Динамо» Київ, учасник матчу за Суперкубок УЄФА – 1975 Володимир Федорович Мунтян. – Величезне спасибі нашому Президенту за те, що він знайшов час приїхати до нас на базу в цей нелегкий час, побачитися з нами, привітати і побажати всього самого доброго. А мені б хотілося також звернутися до нашої нинішньої команди від імені ветеранів. Ми підняли таку планку, яку вам потрібно подолати. Це у ваших силах, і ви це показали кілька днів назад у грі за збірну. Все будується через працю. Нам 45 років тому не було легко, знали б ви, скільки ми сил витратили, щоб піднятися на цей рівень».

Зі свого боку, гравці першої команди подарували Главі держави два м’ячі – ігровий м’яч Ліги чемпіонів і сувенірний м’яч з автографами і фотографіями гравців команди. Подарунки вручили капітан «біло-синіх» Сергій Сидорчук, а також голкіпер Георгій Бущан.

«Цей м’яч приносить удачу, нам він приніс вихід до Ліги чемпіонів. Нехай він принесе удачу і вам», – зазначив капітан команди, звернувшись також до героїв вечора, ветеранів клубу: «Від усієї нашої команди бажаємо нашим ветеранам здоров’я і удачі. Ми, звичайно ж, рівняємося на вас!»

На зустрічі був присутній і президент ФК «Динамо» Ігор Суркіс, який подякував ветеранам за видатне досягнення в історії клубу, а Президенту країни – за візит, і також звернувся до нинішнього покоління динамівців:

«Наші молоді гравці повинні знати історію і рівнятися на наших легендарних гравців. На щастя, новий головний тренер вселив впевненість у наших молодих хлопців, і вони повірили, що можуть грати на найвищому рівні і перемагати іменитих суперників. Але запам’ятовується завжди Кубок над головою. Бажаю нашим молодим хлопцям, щоб президент приїхав до нас знову і вручив нагороди також і їм, після того як вони піднімуть над головою європейський трофей».

 

 

Джерело:

www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/news/prezident_ukraini_zustrivsya_z_veteranami_kiivskogo_dinamo_i_vruchiv_im_derzhavni_nagorodi/

(Visited 13 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *