Поезд Киев-Варшава с 5 апреля будет проходить таможенный контроль на станции "Киев-Пассажирский"

«Укрзалізниця» информирует о переносе процедуры прохождения таможенного контроля для поезда №67/68 Киев-Варшава в оба направления со станции «Ягодин» на станцию «Киев-Пассажирский» с 5 апреля 2019 года.

 

https://fakty.ua/photos/article/30/11/301117w540zc0.jpg?v=131553

(www.uz.gov.ua)

При этом частично изменяется и график курсирования этого поезда.

Как сообщается на сайте компании, пассажиры должны занять свои места в поезде не позднее чем за 25 минут до его отправления со станции «Киев-Пассажирский».

 

З 5 квітня прикордонний і митний контроль замість станції Ягодин у поїзді Київ — Варшава проходитиме на станції Київ-Пасажирський

Пасажири мають зайняти свої місця в поїзді не пізніше як за 25 хвилин до його відправлення зі станції КиївПасажирський. Для покращення обслуговування пасажирів з 5 квітня 2019 року проходження прикордонного й митного контролю в поїзді № 67/68 Київ — Варшава переноситься зі станції Ягодин на станцію КиївПасажирський в обидва напрямки.

 

У зв’язку з вказаними змінами щодо проведення прикордонного й митного контролю в поїзді № 67/68 Київ — Варшава частково змінюється графік курсування цього поїзда. За оновленим графіком він курсуватиме з 5 квітня з Києва та з 4 квітня з Варшави.

У квитках пасажирів поїзда № 67/68 Київ — Варшава зі станції Київ-Пасажирський буде вказаний час відправлення 18:48 (замість 19:13 згідно з розкладом). Звертаємо увагу, що саме до цього часу пасажири поїзда повинні пройти митний контроль, який здійснять працівники Державної фіскальної служби у вестибюлі вокзалу Київ-Пасажирський на виході до перону першої колії. Митники перевірять наявність квитків, паспортів, оглянуть багаж пасажирів. Після проходження митного контролю пасажирам буде дозволено пройти на перон та здійснити посадку в поїзд. Просимо пасажирів уважно планувати трансфер до вокзалу, адже ті пасажири, які не здійснили посадку до 18:45, у поїзд № 67/68 Київ – Варшава не допускатимуться.

Прикордонний контроль здійснюватиметься безпосередньо у вагонах, на це передбачений технологічний час — 25 хвилин — до відправлення поїзда.

Дізнатися більше про зміни в графіку курсування цього поїзда можна на офіційному сайті АТ «Укрзалізниця».

Графік курсування територією Польщі поїзда № 67/68 Київ — Варшава залишається без змін.

www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/493112/

interfax.com.ua/news/general/577802.html

(Visited 16 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *