Перші випускники «Запорізької політехніки» отримали дипломи магістрів

Перші випускники «Запорізької політехніки» отримали дипломи магістрів

Близько 300 магістрів отримають цими днями дипломи про освіту Національного університету «Запорізька політехніка».

Урочистості в актовій залі Запорізької політехніки дали старт ювілейним заходам: в 2020 році цей вищий навчальний заклад відзначатиме 120-річчя з моменту заснування.

Як зазначив ректор Національного університету «Запорізька політехніка», депутат Запорізької обласної ради Сергій Бєліков, виш залишається провідним технічним закладом.

– Але сьогодні переживає піднесення гуманітарна складова. І економіко-гуманітарний інститут, і інститут управління і права – це флагмани гуманітарної і економічної освіти регіону. Все це – наші досягнення. Чекаємо ваших успіхів і реалізації ваших планів, – сказав Сергій Бєліков, вітаючи всіх студентів, які отримали дипломи про закінчення вищого навчального закладу.

На сьогодні Національний університет «Запорізька політехніка» є сучасним закладом вищої освіти з інноваційними технологіями освітньої діяльності, унікальним лабораторним оснащенням для практичної і наукової підготовки студентів та високими показниками економічної ефективності і фінансового добробуту.

Основним пріоритетом і стратегічним напрямом університету є забезпечення якісної вищої освіти, яка дозволяє гідно конкурувати випускникам Запорізької політехніки на вітчизняному та світовому ринках праці, що підтверджується багаторічною схвальною оцінкою професійних стейкхолдерів.

Університетом щорічно здійснюється моніторинг потреб роботодавців щодо рівня кваліфікації та професійної спрямованості фахівців з вищою освітою і постійно розширюється спектр перспективних спеціальностей.

Навчання здійснюється за такими галузями знань та понад 40 спеціальностями та 70 освітніми програмами бакалаврської та магістерської підготовки.

Освітньо-науковий процес здійснюється висококваліфікованим викладацьким складом, до якого входять 70 професорів, докторів наук та 500 доцентів, кандидатів наук, які постійно працюють над підвищенням кваліфікації, у тому числі за програмами закордонного стажування.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

(Visited 72 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *