Перші дзвоники відлунали у школах Запорізької області

Перші дзвоники відлунали у школах Запорізької області

Цього року свято Першого дзвоника відбулося у нестандартному форматі, оскільки  в Україні триває адаптивний карантин.

Так, в нових умовах  у День знань, щасливих і усміхнених школярів зустрічали Запорізька спеціалізована школа-інтернат «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради та Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради.

Традиційний Перший дзвінок з дуже короткою святковою лінійкою в обох школах влаштували лише для п’ятикласників та цьогорічних випускників. Усі інші учні разом з учителями провели уроки у класах або на свіжому повітрі.

У Січовому колегіумі після невеличкої лінійки та слів привітань від директора та випускників, п’ятикласників посівали житом-пшеницею «На багатий врожай знань!» та передали шкільний дзвоник юній зміні від старших учнів.

Зустрічі з учнями інших класів відбувалися у різних локаціях – у навчальних кабінетах і на свіжому повітрі (у парковій зоні колегіуму, на спортивній арені, в новій затишній альтанці) з дотриманням карантинних обмежень.

У Козацькому ліцеї після лінійки одинадцятикласники провели екскурсію для п’ятикласників, а вчителі фізики й хімії подарували маленьким ліцеїстам цікаві та видовищні досліди й експерименти.

А ось учні 6-10- класів  разом зі своїми педагогами провели цей день незвичайно: сплавлялись на байдарках, каталися на річковому трамваї та теплоході по Дніпру, здійснили екскурсію садибою «Хутір Петерсона» (село Червоний Яр Запорізького району), відвідали Хортицю та історико-культурний комплекс «Запорозька Січ», відпочили у селянському господарстві «Аквазоо-Петропіль» (села Петропіль, Запорізького району), влаштували пікніки у колі друзів-однокласників, тренінги, майстер-класи та цікаві квести і т.д.

— Вітаємо усіх із початком нового навчального року! Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони — це сила! Шановні батьки та педагоги! Щира вдячність вам за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії – виховання і навчання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє, завтрашній день Української держави. Тож у добру путь за знаннями! Нехай щастить! – вітала зі святом  усю освітянську родину та запорізьких школярів директор Козацького ліцею Оксана Губіна.

Всього в Запорізькій області до шкіл всіх форм власності прийшли близько 174 тисяч учнів, з них 17 тисяч 819 першокласників, — повідомили в обласному Департаменті освіти і науки.

(Відділ комунікацій Запорізької обласної ради)

Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *