Оголошено підозру екс-посадовцю КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя»

Оголошено підозру екс-посадовцю КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя»

Прокуратурою Запорізької області здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, що розслідується слідчим відділом УСБУ в області, щодо службового підроблення, зловживання службовим становищем та розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах, виділених на реконструкцію КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України.

У кримінальному провадженні проведено результативні обшуки у приміщеннях комунального підприємства та підрядних організацій, за місцями мешкання посадових осіб указаних суб’єктів господарювання у містах Запоріжжі і Києві, Київській області. У ході процесуальних дій вилучено документи, що мають істотне значення для встановлення обставин вчинення злочину, грошові кошти у сумі понад 1 млн. грн.

Наразі слідчим одному з екс-посадовців КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» за погодженням із прокуратурою області повідомлено про підозру за фактом зловживання службовим становищем та вчинення службового підроблення, внаслідок чого комунальному підприємству завдано збитків на суму понад 1,5 млн. грн.

Досудове слідство триває, вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення кримінальних правопорушень.

*

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

(Прес-служба прокуратури Запорізької області)

(Visited 69 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *