Оголошено офіційні результати виборів депутатів Запорізької обласної ради

Оголошено офіційні результати виборів депутатів Запорізької обласної ради

Запорізька обласна територіальна виборча комісія оприлюднила протокол про результати виборів депутатів Запорізької обласної ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі.

У місцевих виборах – 2020 на території Запорізької області участь в перегонах взяли представники 13 регіональних партійних організацій.

За даними Запорізької обласної територіальної виборчої комісії, депутатами в територіальних виборчих округах стали:

 

  1. Путря Сергій Володимирович — Опозиційний блок
  2. Пастушенко Микола Михайлович — Опозиційний блок
  3. Любім Людмила Сергіївна — Опозиційний блок
  4. Данильченко Галина Вікторівна — Опозиційний блок
  5. Терехов Роман Леонідович — Слуга народу
  6. Толочек Віталій Анатолійович — Слуга народу
  7. Бугайчук Оксана Василівна — Слуга народу
  8. Лупинос Віталій Юрійович — Слуга народу
  9. Передерій Олександр Григорович — Слуга народу
  10. Трипольська Маргарита Ігорівна — Слуга народу
  11. Македонська Світлана Іванівна — Слуга народу
  12. Галіцин Олександр Олександрович — Слуга народу
  13. Білий Олександр Григорович — Слуга народу
  14. Дудка Віктор Іванович — Слуга народу
  15. Селевич Сергій Олексійович — Слуга народу
  16. Желєва Людмила Борисівна — Слуга народу
  17. Машинський Олександр Миколайович — Слуга народу
  18. Пасєвін Віталій Валерійович — Слуга народу
  19. Авраменко Наталія Вікторівна — Батьківщина
  20. Матвієнко Павло Дмитрович — ОПЗЖ
  21. Кальцев Сергій Федорович — ОПЗЖ
  22. Ярмощук Микола Анатолійович — ОПЗЖ
  23. Ярмощук Татяна Єгорівна — ОПЗЖ
  24. Катаєв Віктор Олександрович — ОПЗЖ
  25. Холод Олексій Олексійович — ОПЗЖ
  26. Ткаченко Сергій Олегович — ОПЗЖ
  27. Братанова Дарина Григорівна — ОПЗЖ
  28. Джуган Сергій Васильович — ОПЗЖ
  29. Тарасов Володимир Григорович — ОПЗЖ
  30. Сухіна Вадим Миколайович — ОПЗЖ
  31. Маслов Михайло Борисович — ОПЗЖ
  32. Нікіренкова Наталя Олександрівна — ОПЗЖ
  33. Дубініна Олена Василіевна — ОПЗЖ
  34. Клішина Ганна Андріївна — ОПЗЖ
  35. Люцканов Володимир Петрович — ОПЗЖ
  36. Жовнір Сергій Олексійович — ОПЗЖ
  37. Каліман Олег Анатолійович — За майбутнє
  38. Кюрчев Володимир Миколайович — За майбутнє
  39. Константинов Олександр Олександрович — Європейська солідарність
  40. Бєлий Николай Иванович — Європейська солідарність
  41. Кобзарюк Олександр Олександрович — Європейська солідарність
  42. Хімічев Андрій Вікторович — Європейська солідарність
  43. Ібрагімова Лейла Різаєвна — Європейська солідарність
  44. Гурская Ніна Миколаївна — Партія Володимира Буряка «Єднання»

45.Єрмоленко Кирило Олександрович — Партія Володимира Буряка «Єднання»

  1. Чередніченко Станіслав Вікторович — Партія Володимира Буряка «Єднання»
  2. Майстро Дмитро Миколайович — Партія Володимира Буряка «Єднання»
  3. 48. Балицький Євген Віталійович — Опозиційний блок
  4. Чумаченко Ігор Миколайович — Опозиційний блок
  5. Кравчун Олексій Степанович — Опозиційний блок
  6. 51. Солодка-Могилевська Наталя Вікторівна — Опозиційний блок
  7. 52. Боговін Віталій Вікторович — Слуга народу
  8. Капустянський Юрій Вікторович — Слуга народу
  9. 54. Кругляк Наталя Григорівна — Слуга народу
  10. 55. Чувашкін Дмитро Вадимович — Слуга народу
  11. 56. Жук Олена Юріївна — Слуга народу
  12. 57. Куценко Владислав Ігорович — Батьківщина
  13. Колесников Вячеслав Ігорович — Батьківщина
  14. 59. Гогунська Катерина Андріївна — Батьківщина
  15. 60. Зайцева Валентина Миколаївна -Батьківщина
  16. 61. Щербина Віктор Віталійович — Батьківщина
  17. 62. Матвієнко Валерія Валеріївна — Батьківщина
  18. Кальцев Володимир Федорович — ОПЗЖ
  19. 64. Бодасюк Олена Юріївна — ОПЗЖ
  20. Шишка Ігор Васильович — ОПЗЖ
  21. Корнієнко Юлія Андріївна — ОПЗЖ
  22. Руденко Ірина Вікторівна — ОПЗЖ
  23. 68. Гашенко Іван Анатолійович — ОПЗЖ
  24. 69. Фролов Микола Олександрович — безпартійний
  25. 70. Ніколенко Олег Вікторович — За майбутнє
  26. 71. Лепетченко Алевтина Миколаївна — За майбутнє
  27. 72. Тисен Тетяна Володимирівна- За майбутнє
  28. 73. Фукс Геннадій Григорович — За майбутнє
  29. 74. Ашурбеков Аскад Аскадович — За майбутнє
  30. 75. Артюшенко Ігор Андрійович — Європейська Солідарність
  31. Стадніченко Ольга Олександрівна — Європейська Солідарність
  32. Тімофєєв Павло Анатолійович — Європейська Солідарність
  33. Георгієв Євген Іванович — Європейська Солідарність
  34. Славова Ірина Михайлівна — Європейська Солідарність
  35. 80. Коваленко Олександр Сергійович — Партія Володимира Буряка «Єднання»
  36. Бєліков Олексій Юрійович — Партія Володимира Буряка «Єднання»
  37. 82. Позднякова-Кирбят′єва Елліна Геннадіївна — Партія Володимира Буряка «Єднання»
  38. 83. Резніченко Наталія Юріївна — Партія Володимира Буряка «Єднання»
  39. 84. Шевченко Геннадій Миколайович — Партія Володимира Буряка «Єднання»

Нагадаємо, під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року на території Запорізької області виборчі бюлетені отримали 451068 виборців. Така ж кількість запоріжців взяла участь в голосуванні. При цьому недійсними визнані 33998 бюлетенів.

З протоколом Запорізької обласної територіальної виборчої комісії можна ознайомитись на сайті Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Фото Сергій ТОМКО «МИГ«.

 

(Visited 67 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *