Новорічні містечка у Запоріжжі працюватимуть, але без смаколиків

Новорічні містечка у Запоріжжі працюватимуть, але без смаколиків

У Запорізькій області під час новорічних свят будуть працювати святкові містечка з урахуванням протиепідемічних заходів. рекомендовано не розгортати фудзони зі смаколиками, а організувати свято на свіжому повітрі. Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА.

Під час брифінгу щодо актуальної епідеміологічної ситуації в області розповів в.о. генерального директора Запорізького обласного лабораторного центру МОЗ України Роман Терехов повідомив, що цього року через захворювання на COVID-19 рекомендовано відмовитися від новорічних корпоративів. Святкування новорічних свят доречно провести у сімейному колі чи влаштувати прогулянки на свіжому повітрі.

За прогнозами щодо розвитку епідситуації, у грудні вдасться уникнути локдауну. Проте його введення очікується на початку січня. Наразі відомо, що громадський транспорт буде працювати, перелік інших обмежень буде оприлюднено пізніше, після засідання Уряду.

Головний санітарний лікар Запорізької області нагадав, що єдиний дієвий спосіб вберегтися від захворювання на звичайний грип – це щеплення. Людина, яка зробила щеплення проти грипу, у разі захворювання на COVID-19, перенесе хворобу у більш легкій формі. За всю історію кампанії щодо щеплення проти грипу не зафіксовано ускладнень після вакцинації.

Подальший прогноз епідситуації (у січні-лютому) залежить від дотримання карантинних заходів населенням.

(Visited 12 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *