Нікіта Тітов розповість запоріжцям про сучасність “шершавым языком плаката”

Нікіта Тітов розповість запоріжцям про сучасність “шершавым языком плаката”

Художник, книжковий графік, плакатист Нікіта Тітов народився в Естонії, живе і працює в Харкові. Роботи майстра добре відомі завсідникам соціальних мереж, і не тільки, бо майстер охоплює найбільш гострі сторінки сучасного життя країни. Нікіта Тітов стане гостем «Мистецького Форуму», що відбудеться в Запоріжжі 15-21 серпня.

Користувачі Фейсбука називають його «фантастичним», «неймовірним», «бісовим генієм». Роботи Тітова репостять і розбирають на аватарки. Малюнки такі різні за тематикою й оформленням, що кожна людина може знайти щось для себе і про себе.

Одну з робіт Нікіти Тітова «Передова», присвячену боротьбі з коронавірусом, розмістили на поштовій марці «Укрпошти». Її наклад склав 140 тисяч примірників.

За словами Нікіти Тітова, ідея створення плакату, де зображені український медик та військовий, виникла під час карантину: «Дуже багато людей злякалося. Але крім того, є розуміння, що йде війна. Вона продовжується, нікуди не поділася, і карантин нічого не змінює. А люди почали про це забувати. А ще моя подруга Олена сказала: «Слухай, ти уявляєш, ці медики зараз, як на передовій». І після цих слів я зробив цей плакат», — каже художник.

Виставка плакатів Нікіти Тітова демонструватиметься на Історико-культурному комплексі «Запорозька Січ» в суботу, 15 серпня, з 10.00 до 20.00

(Visited 10 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *