Навіщо створювати ОСББ? В чому переваги? Поради запорізького юриста

Навіщо створювати ОСББ? В чому переваги? Поради запорізького юриста

Багато запоріжців задумуються, що підходить час взяти управління будинком до власних рук. Та не завжди знають, з чого почати.

Найбільш важливі проблеми висвітлює на сторінках «МИГа» адвокат, голова одного із запорізьких ОСББ Сергій Суліма. Отже

Навіщо створювати ОСББ? В чому переваги?

Адвокат Сергій Суліма фото
Сергій Суліма
Насамперед, це надає співвласникам будинку можливість брати участь в управлінні. Як безпосередньо, під час участі в голосуваннях по тих чи інших питаннях, так і опосередковано, через своїх представників — членів правління.

Підвищується зацікавленість, відповідальність і, як наслідок, ефективність управління спільною власністю, поліпшується житлово-комунальне обслуговування.

З’являється можливість відмовлятися від неякісних послуг, обирати підприємства, що надають послуги із вивезення побутового сміття, обслуговування ліфтів тощо.

Створення в будинку юридичної особи сприяє вдосконаленню договірних відносин та розвитку конкуренції на ринку житлово-комунальних послуг. Голови ОСББ, при укладанні угод, мають змогу приділити значну увагу їх умовам, запобігти включенню невигідних або несправедливих пунктів, більш захистити інтереси споживачів.

Є можливість більш ретельно відслідковувати витрати коштів, шляхом контролю з боку ревізійної комісії, обраної з числа членів об’єднання. Завдяки фінансовому контролю та прозорості використання коштів, зростає кількість сумлінних платників.

Далі буде

(Visited 49 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *