Людей із обмеженими можливостями безкоштовно навчать основам ведення малого бізнесу

1 грудня 2020 розпочався проєкт “InTouch” with disabled persons / «На зв’язку» із людьми з обмеженими можливостями, який направлений на онлайн бізнес-освіту для людей із обмеженими можливостями.
В рамках проєкту заплановано розробити та розмістити он-лайн уроки на освітній платформі, допомогти людям із обмеженими можливостями пройти навчання на он-лайн платформі, провести персональний менторинг про те, яким чином шукати бізнес-ідею та гроші на неї. Проєкт фінансується Black Sea Trust.
 Мета проєкту – навчити людей із обмеженими можливостями основам ведення малого бізнесу, навчити писати гранти та отримувати фінансування для власного старт-апу. Це інтерактивний проєкт, завдяки ньому люди з інвалідністю будуть не тільки навчатись, але й спілкуватись, знаходити однодумців, розробляти бізнес-стратегії.
 Ситуація з пандемією та COVID-19 показав, наскільки всім українцям важко в емоційному та, найголовніше, у економічному плані. Люди з обмеженими можливостями у цій ситуації страждають ще більше: невелика пенсія з інвалідності, на яку необхідно не тільки заплатити за комунальні та їжу, але й за ліки/препарати/терапію/медичне обладнання, одним словом – ВИЖИВАТИ. Вони через свої хвороби та фізичні обмеженні знаходяться у зоні ризику, а деякі навіть страждають від відсутності комунікації із зовнішнім світом. Проєктом буде  надаватися кваліфікована освітна допомога людям із обмеженими можливостями,  можливість пройти он-лайн-навчання на освітній платформі, отримати менторське персональне наставництво щодо започаткування бізнесу та написання грантів. Кваліфіковані експерти допоможуть розробити бізнес-плани та аплікаційні заявки для донорів. Планується, що в межах проєкту буде організовано «освітнє пространство» на базі офісу організації для цільової аудиторії. Для того, аби ті, хто не зміг з технічних причин пройти он-лайн навчання (не розуміється у комп’ютері та немає кому підказати або взагалі немає гаджету), їх наші консультанти-ментори будуть навчати в офісі організації на комп’ютерах, звісно, слідуючи всіх заходів карантинних обмежень.
Проєкт триватиме 4 місяці, всі освітні заходи можна відвідувати он-лайн – БЕЗКОШТОВНО. Просимо всіх охочих звертатися до Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області.
(Visited 75 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *