На Запоріжжі визначилися зі стратегічними напрямками розвитку

На Запоріжжі визначилися зі стратегічними напрямками  розвитку

В облдержадміністрації відбулася робоча нарада з керівниками структурних підрозділів ОДА щодо забезпечення якісної підготовку проєкту Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії-2027. Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА

За словами першої заступниці голови ЗОДА Ели Слепян, від міст, районів та ОТГ області надійшло 194 проєкти, які охоплюють усі сфери розвитку регіону.

Найбільше проєктних ідей подано за напрямами «екологічна безпека»,  «транспортна доступність», «забезпеченість населення питною водою» та «надання якісних медичних послуг».

Найближчим часом мають відбутися засідання тематичних робочих підгруп, на які будуть запрошені науковці, представники бізнесу, громадськості.

Елла Слепян звернула увагу, що до Плану заходів обов’язково повинні увійти найбільш соціально значимі для області проєкти. Це будівництво мостів через р. Дніпро, розбудова туристично-музейного комплексу на о. Хортиця, розвиток курорту Приазов’я, поліпшення дорожньо-транспортної інфраструктури регіону, зміцнення потенціалу летовищ та портів, підтримка розвитку інноваційних видів промисловості, розбудова конкурентоспроможного аграрного сектору, підвищення рівня якості медичного обслуговування та освітніх послуг, підтримка незахищених верств населення та надання соціальних послуг тощо.

(Visited 16 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *