На Запоріжжі у "несанкціоновані мандри" подаються одні дівчата

На Запоріжжі у "несанкціоновані мандри" подаються одні дівчата

Протягом останніх трьох днів зафіксовано п’ять випадків, коли поліції та небайдужим громадянам доводиться розшукувати дітей, що лишилися ез нагляду та пішли погуляти. Схильність до «мандрів» виявили одні дівчата.

Зокрема, 17 жовтня жителька села Велика Знам’янка повідомила поліцію про зникнення своєї трирічної доньки. Жінка годину займалася хатніми справами, впевнена, що дитина грається на подвір’ї.

Дівчинку шукали усім складом Кам’янсько-Дніпровський та Енергодарський підрозділи поліції, співробітники ювенальної превенції, 60 бійців Національної гвардії, кінолог зі службовою собакою та небайдужі місцеві мешканці. За чотири години крихітку знайшли: мала встигла подолати більш ніж два кілометри.

Таку саму відстань пройшла п’ятирічна дівчинка, яку 18 жовтня розшукали співробітники групи реагування Бердянського міжрайонного відділу поліції охорони. Обставини її зникнення були ті самі: мати відволіклася на хатні справи, а дитина пішла мандрувати вулицями Бердянська.

Того ж дня до Мелітопольського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області звернулась жінка, яка повідомила про зникнення доньки. Ця дівчина була студенткою коледжу, і мати не бачила її вже п’ять днів.

Правоохоронці за дві години відшукали зниклу у селі Сосновці, куда вона разом з подругою поїхала в гості до знайомого хлопця. Мабуть, забувши попередити матір.

Забудькуватою виявилася і 13-річна мешканка Мелітополя, яку поліцейські шукали 19 жовтня. Вона загулялася з друзями, не зателефонувавши матері, яка підняла на ноги групи реагування Патрульної поліції та працівників ювенальної превенції.

На щастя, усі ці випадки мали щасливий кінець.

Але вчора, 19 жовтня, Мелітопольський відділ поліції оголосив у розшук неповнолітню Валерію Матюшину, яка 17 жовтня під приводом отримання посилки самовільно залишила міську дитячу лікарню.

Наразі дівчину ще не знайшли…

(Visited 60 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *