На Запоріжжі фахівці Держпродспоживслужби та підприємці обговорили питання держнагляду

На Запоріжжі фахівці Держпродспоживслужби та підприємці обговорили питання держнагляду

Актуальні питання проведення заходів державного нагляду (контролю) контролюючими органами обговорили під час засідання «круглого столу» представники бізнесу, громадськості, контролюючих органів та Бердянської міської ради.

У заході, в онлайн-режимі, взяли участь перша заступниця начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Ольга Сівова, начальник управління захисту прав споживачів Тимофій Вагіс та начальниця управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Світлана Власова.

Учасники розглянули питання щодо удосконалення законодавства в сфері державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Зокрема, Тимофій Вагіс проінформував про права та обов’язки суб’єктів господарювання під час здійснення службою ринкового нагляду та контролю продукції, встановленої технічними регламентами. Особливу увагу він звернув на реалізацію дитячих іграшок, які є поширеним видом продукції, що не відповідають встановленим вимогам нормативних документів.

В свою чергу, Світлана Власова проінформувала присутніх про порядок здійснення фахівцями Держпродспоживслужби моніторингових обстежень щодо дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних заходів запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Зокрема вона зазначила, що заходи здійснюються відповідно до ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, протокольних рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області, відповідних доручень Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Доповідач акцентувала увагу присутніх на протиепідемічних вимогах, які передбачені постановами Головного санітарного лікаря України, перевірку виконання яких здійснює Держпродспоживслужба.

(Visited 59 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *