Вчора в Запоріжжі до Каховського водосховища повернено понад 100 кг браконьєрської риби

Вчора в Запоріжжі до Каховського водосховища повернено понад 100 кг браконьєрської риби

Як повідомляє Управління Держрибагентства у Запорізькій області, 16 грудня в ході меліоративного тралення акваторії Каховського водосховища державні інспектори Запорізького рибоохоронного патруля вилучили з водойми три ставні сітки. Інцидент стався в Балабинській затоці, поблизу смт Балабине.

В сітках знаходилось близько 107 кг риби, а саме 23 екз. сазана, 7 екз. плітки та 4 екз. ляща. Відповідно до ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ» водні біоресурси у живому вигляді випущені у природне середовище існування. У такий спосіб вдалося уникнути нанесенню збитків рибному господарству на суму 8 313 грн.

За даним фактом складено акт вилучення безхазяйного майна. Три сітки відправлені на ізольоване зберігання до рішення міжвідомчої комісії про знищення.

Довідкова інформація:

В Управлінні Держрибагентства у Запорізькій області функціонує цілодобова «гаряча лінія»: (067)-622-04-66. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства, порядку придбання чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти за вказаним

(Visited 125 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *