На запоріжців чекає інтерактив "Вмісти своє життя у валізу"

На запоріжців чекає інтерактив "Вмісти своє життя у валізу"

У Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці  демонструватиметься інсталяція«Вмісти своє життя у валізу», яка має на меті подолати стереотипи та упередження, що існують в суспільстві стосовно переселенців з Криму та Донбасу, а також поглибить взаєморозуміння між людьми з різних регіонів України.

Завдяки інтерактивному мистецтву жителі нашого міста зможуть зануритись у досвід, розділити емоції й відчути складнощі життя понад півтора мільйонів невільних вигнанців з рідних місць, 55,5  тисячі яких знайшли притулок саме в Запоріжжі.

Детально продуманий простір-імітація звичайної квартири та 360-відео дадуть змогу відвідувачам за кілька хвилин пережити весь ланцюжок подій: раптовий від’їзд, проходження контрольно-пропускного пункту, пошук нового помешкання та старт життя спочатку. Організатори події гарантують: ви будете збиратися так швидко, як ніколи до цього не збиралися, і побачите те, чого ніколи не бачили.

Інтерактивна інсталяція «Вмісти своє життя у валізу» демонструватиметься з 10 по 29 березня, з 11:00 до 18:00 (понеділок – вихідний).

Вхід до Запорізької обласної універсальної науокової бібліотеки [пр. Соборний, 142] вільний.

Долучайтеся до Facebook-події

У 2019 році проєкт вже побував у Києві, Одесі та Львові, де зібрав тисячі відвідувачів.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проєкту Артура Кадельника, 095 021 73 75, 068 738 06 31, akadelnyk@internews.ua.

Ініціатива втілюється ГО «Інтерньюз-Україна» за кошти Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (BST).

 

(Visited 22 times, 1 visits today)