На областном семинаре говорили о фольклоре

На областном семинаре говорили о фольклоре

Как сообщает пресс-служба Запорожской облгосадминистрации,

згідно з планом роботи Департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, а також обласного методичного центру культури та мистецтва на 2020 рік, відбулася трансляція обласного семінару-практикуму для керівників фольклорних колективів. Переглянути семінар можна на YouTube каналі Центру «ОМЦКіМ Запоріжжя» за посиланням https://www.youtube.com/channel/UC7ugDPjFy2p6XJqKyTAADCA.

Тема семінару: «Фольклор як невід’ємна частина нематеріальної культурної спадщини та найцінніша скарбниця багатовікового надбання традицій українського народу».

Головна мета заходу — активізація та удосконалення професійної майстерності керівників фольклорних колективів, збереження і популяризація традиційного народного пісенного фольклору.

Обласний семінар-практикум розпочався з аналізу творчої діяльності та розвитку фольклорних колективів у Запорізькій області, рекомендаційними порадами щодо збереження та популяризації фольклорного надбання провідним методистом традиційних жанрів художньої самодіяльності Ю.В. Вовк.

Тему збереження та популяризації елементу нематеріальної культурної спадщини «Степовий розпів Запорізького краю» розкрила членкиня обласної комісії з питань нематеріальної культурної спадщини Запорізької області, викладачка-методистка, спеціалістка вищої категорії Мелітопольського училища культури, керівниця народного фольклорного ансамблю «Веснянка» Данилоіванівського сільського будинку культури Мелітопольського району Запорізької області Т.А. Сергеєва.

Про фольклорну автентику та особливості весільної обрядовості села Водяне Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області розповіли директорка Міського організаційно-методичного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Кам’янсько-Дніпровської міської ради І. Г. Худенкова та завідувачка відділу музично-теоретичних дисциплін Кам’янсько-Дніпровської міської дитячої школи мистецтв М.Ю. Яковлева.

До трансляції долучилися не тільки керівники фольклорних колективів, а й керівники закладів культури майже з усіх територій Запорізької області. Загалом під час трансляції було здійснено 275 переглядів, що свідчить про зацікавленість семінаром-практикумом.

Учасники заходу отримали корисні знання, які стануть у пригоді в подальшому професійному розвитку як керівників, так і аматорських колективів

(Visited 4 times, 1 visits today)
Оставить комментарий


Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *