На Майдані Героїв запоріжці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

На Майдані Героїв запоріжці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні.

Україніці вшановують пам’ять громадян, завдяки яким змінено перебіг історії України. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року.

З цієї нагоди сьогодні на Майдані Героїв у Запоріжжі відбувся меморіальний захід та покладання квітів. Участь у заході взяли голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок разом із заступниками, військовослужбовці та представники громадськості.

Учасники мітингу згадали Героїв Небесної Сотні, поранених на Майдані, громадських активістів, а також учасників АТО та ООС, які відстоювали цінності Революції Гідності. Зокрема, серед тих 107 загиблих героїв Небесної Сотні були й наші земляки: Сергій Синенко, Максим Горошишин, Володимир Кіщук та Василь Сергієнко.

Представники релігійних конфесій провели молебень по загиблих героях. Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх тих, хто загинув у боротьбі за свободу і незалежність України, поклали квіти до пам’ятного знака Героям Революції Гідності.

(Visited 37 times, 1 visits today)