На інтерактивному Всесвітньому дні води молодь зосередиться на якостях Дніпра

На інтерактивному Всесвітньому дні води молодь зосередиться на якостях Дніпра

В суботу, 22 березня, Державне агентство водних ресурсів України спільно з проектом «Водна ініціатива Європейського Союзу плюс для Східного партнерства» (EUWI+) організовують Інтерактивний Всесвітній день води для молоді з метою привернути увагу до якості вод в басейні річки Дніпро. Про це сповіщає прес-служба Представництва ЄС в Україні.

В програмі заходу:

  • Презентація останніх даних щодо якості вод в басейні річки Дніпро
  • Проведення експрес-аналізу якості річкової та стічної вод за 6 основними показниками: pH, загальна жорсткість, карбонатна жорсткість, вміст нітритів, нітратів і хлору
  • Інтерактивні сесії з порадами, як обрати екологічно безпечні миючі засоби та як сортувати відходи з пластику

Довідкова інформація: Чотирьохрічний проект «Водна ініціатива Європейського Союзу плюс» розпочався у вересні 2016 року. Проект допомагає Україні та 5 іншим країнам Східного партнерства (Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдові) реформувати галузь управління водними ресурсами відповідно до стандартів ЄС задля покращення якості води в довгостроковій перспективі та її доступності для всіх.

Проект фінансується Європейським Союзом. Його виконують Організація економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР), Європейська економічна комісія ООН (ЄЕК ООН) та консорціум країн-членів ЄС, який включає Агентство з навколишнього середовища Австрії та Міжнародний водний офіс (Франція).

Всесвітній день води 2019 присвячено подоланню водної кризи шляхом усунення причин, через які так багато людей не мають доступу до води.

 

(Visited 25 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *