На Хортиці відбувся випуск слухачів "Курсу публічного виступу"

На Хортиці відбувся випуск слухачів "Курсу публічного виступу"

Коли завершується період життя, наповнений яскравим та щирим спілкуванням з молоддю і цікавезними людьми, відчуваєш приємність від переконливих результатів командних зусиль та тремтливий смуток, що так швидко збіг час.

Саме такі емоції наповнювали мене під час фінального етапу освітнього проекту «Курс публічного виступу» для дітей волонтерів та воїнів АТО, у якому авторка цих рядків мала честь бути медіа-тренером. Вручення учасникам проекту Сертифікатів про навчання та подарунків відбулося днями на оглядовому майданчику Музею історії запорозького козацтва на Хортиці.

Нагадаю, що організатором кількох хвиль «Курсу публічного виступу», які тривали протягом року [загалом у них взяли участь майже 50 осіб], є громадська організація «Запорізький медіа-центр». Її ініціативна й чарівна керівниця Тетяна Орлова стала безпосередньою авторкою й «двигуном» проекту, що зібрав команду тренерів з ораторського мистецтва, акторської майстерності, психології та медійності  задля того, аби творчі особистості, що живуть у кожній дитині, розкрилися і навчилися краще представляти свої досягнення.

“Головна наша мета — допомогти дітям укріпити віру у свої здібності, заохотити їх розвивати навички публічної комунікації, це дуже їм допоможе у професійному та особистому житті”, – впевнена Тетяна Орлова.

Проект підтримали меценати Ольга Ревчук та Олександр Константинов, на завершальному етапі допомогу надали Запорізька обласна прокуратура, СК «Строитель».

На зворушливій церемонії випуску Ольга Ревчук і Тетяна Орлова вручили кожному учаснику проекту солодощі і пам’ятні сувеніри, серед яких була і  книга Кріса Андерсона «Успішні виступи на TED «Рецепти найкращих спікерів». Тренери й меценати також побажали дітям подальших успіхів. А підлітки, у свою чергу, щиро подякували наставникам.

Саме споглядаючи, як розкуто [ніяковіючи хіба що трішечки:)] хлопці й дівчата висловлюють свої думки та вільно поводяться перед телекамерою, відчувала гордість, що й самій довелося долучитися до цієї класної командної справи. А смуток швидко розвіявся. Бо організатори обіцяють продовження «Курсу публічного виступу»:)

(Visited 94 times, 1 visits today)
Оставить комментарий

Отправить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *